Top Channel Albania

5464743724
2220000
290284
23.06.2011
AL

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

"top channel" "lajmi i fundit" portokalli "top story" "top news" "breaking news" "big brother" "the voice" pasdite "procesi sportiv" "ne shtepine tone" select "top awards" "shiko kush luan" hipokrati "top show" "pushime on top" "ftese ne 5" "fshatrat e shqiperise" "e diell" "hells kitchen" dilema open "gjurme shqipare" "top talk" "fiks fare" exclusive "wake up" "top talent" "shqiperia live" "ftese ne 5" "goca dhe gra" "a live night" "me ler te flas" perputhen "inside story" "balcan project"

Видео канала
00:01:46
Egli Tako këndon “Në shtëpinë tonë” - Top Arena

Egli Tako këndon “Në shtëpinë tonë” - Top Arena

Top Channel Albania
811 Просм.
07.12.2022
00:02:03
Egli dhe Olsi Bylyku drejt martesës? Ja e vërteta - Top Arena

Egli dhe Olsi Bylyku drejt martesës? Ja e vërteta - Top Arena

Top Channel Albania
519 Просм.
07.12.2022
00:03:45
Egli Tako - Do Ditë & Pate (Kolazh) - Top Arena

Egli Tako - Do Ditë & Pate (Kolazh) - Top Arena

Top Channel Albania
662 Просм.
07.12.2022
00:09:13
Lufta e Ronaldos | Fundi i një lojtari të madh? - Top Arena

Lufta e Ronaldos | Fundi i një lojtari të madh? - Top Arena

Top Channel Albania
1833 Просм.
07.12.2022
00:06:13
Angli-Francë | Kush fiton? Analiza e detajuar - Top Arena

Angli-Francë | Kush fiton? Analiza e detajuar - Top Arena

Top Channel Albania
1814 Просм.
07.12.2022
Назад
Что ищут прямо сейчас на
Мои впечатления после поступления coiffure crowder трактор большой Dancers 门门 частые женские ошибки в отношениях ЦБ radiology Ремонт и Отделка Imran Kan темные круги Hololens farcry di maio 筑西 Miraidon маргарита мажорка Vision 3 уходы