RTV KLAN

2673320060
1580000
196052
25.02.2011
AL

» Subscribe to RTV KLAN Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në YouTube. Welcome to the official TV Klan YouTube channel. Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN. Televizioni privat më i madh në Shqipëri! Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale, për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

"tv klan" "klan hd" opinion rudina stop "e diela shqiptare" klanifornia albania lajme news "Blendi Fevziu" "Ardit Gjebrea" "Alketa Vejsiu" "Marina Vjollca" klan edicion albania shqip "zone e lire" "game show" ekskluzive ngjarje Shqiperia "reality show" "lajmet e fundit"

Видео канала
00:02:19
Majlinda Bregu: Nuk më mungon politika shqiptare

Majlinda Bregu: Nuk më mungon politika shqiptare

RTV KLAN
965 Просм.
07.12.2022
Назад
Что ищут прямо сейчас на
BelkaShop 지원세끼 先物 Abadango 만주 雪菜 ������������ БУБУ Fabien Olicard HDMI Valery sallade Diffusion maya diab 滲透 фифа самый сильный удар Bokeb viral lav ereko pn comedy video yo he venido a dar vida