EUROLINDI & ETC

593646198
291000
3448
23.12.2010
DE

Produksioni Muzikor "Eurolindi", është themeluar më: 05.01.1995, dhe që nga ajo ditë ne gjithmonë kemi punuar, punojmë dhe do të punojmë në të mirë të muzikës shqiptare dhe në të mirë të muzikdashësve... Produksioni ynë dhe i juaji "Eurolindi", deri më sot ka prezantuar tek ju mbi 500 albume dhe mbi 100 dvd, të kualitetit kulminant. Kur kemi partnerë të mrekullueshëm si Elkos dhe Etc, kur kemi bashkëpunim me emrat më të mëdhenjë të estradës, mbi të gjitha kur kemi një audiencë të mrekullueshme siq jeni ju që na perkrahëni , si të mos jemi lider te pakrahasueshëm dhe sit ë mos njihemi si "Më i miri me më të mirët ... Faleminderit që jeni me ne...

"produksioni eurolindi" etc "etc eurolindi" eurolindi "albanian music" "hitet shqipe" shqiperia muzik "muzik shqip" "keng shqipe" hitet "hitet shqip 2023" "hitet 2023" "shqip 2023" "hitet 2023" "muzika 2022" "muzika 2023" "hitet 2022"

Видео канала
00:04:46
Ermira Memaj - O Pasha Zotin ( 2023 )

Ermira Memaj - O Pasha Zotin ( 2023 )

EUROLINDI & ETC
0 Просм.
07.12.2022
00:04:14
Maria Lajcaj - Nuk jetoj ne tjeter fole (2023)

Maria Lajcaj - Nuk jetoj ne tjeter fole (2023)

EUROLINDI & ETC
9912 Просм.
06.12.2022
00:12:28
Govi Reka & Sara - Moj lulja e blinit - Kolazh (2023)

Govi Reka & Sara - Moj lulja e blinit - Kolazh (2023)

EUROLINDI & ETC
35814 Просм.
04.12.2022
00:06:13
Marlen Qelia & Lubjana Hoda - Kce moj qike - Kolazh (2023)

Marlen Qelia & Lubjana Hoda - Kce moj qike - Kolazh (2023)

EUROLINDI & ETC
9213 Просм.
04.12.2022
00:08:02
Vellezerit Mziu - Nusja ne TikTok - Potpuri (2023)

Vellezerit Mziu - Nusja ne TikTok - Potpuri (2023)

EUROLINDI & ETC
59720 Просм.
03.12.2022
00:05:09
Alma Velaj - Nafak ne dashni - Potpuri (2023)

Alma Velaj - Nafak ne dashni - Potpuri (2023)

EUROLINDI & ETC
6877 Просм.
03.12.2022
00:04:59
Egzona Salaj - Qou moj nuse - Potpuri (2023)

Egzona Salaj - Qou moj nuse - Potpuri (2023)

EUROLINDI & ETC
6530 Просм.
02.12.2022
00:03:19
Ruzhdi Morina - Qa dojm, qa s'dojm (2023)

Ruzhdi Morina - Qa dojm, qa s'dojm (2023)

EUROLINDI & ETC
501 Просм.
02.12.2022
00:05:10
Arian Palokaj - Nusja jone - Potpuri (2023)

Arian Palokaj - Nusja jone - Potpuri (2023)

EUROLINDI & ETC
1753 Просм.
01.12.2022
00:07:20
Betim, Sara, Artir & Mimoza - Lumi une per ty dashni (2023)

Betim, Sara, Artir & Mimoza - Lumi une per ty dashni (2023)

EUROLINDI & ETC
1875 Просм.
01.12.2022
00:05:45
Ismet Aloshi - Lule - Potpuri (2023)

Ismet Aloshi - Lule - Potpuri (2023)

EUROLINDI & ETC
1721 Просм.
30.11.2022
00:04:35
Fitim Kelmendi - Tallava per sevdali (2023)

Fitim Kelmendi - Tallava per sevdali (2023)

EUROLINDI & ETC
1375 Просм.
30.11.2022
00:06:11
Bitonia - Kenga jone (2023)

Bitonia - Kenga jone (2023)

EUROLINDI & ETC
1717 Просм.
29.11.2022
00:06:19
Denis Osaj - Unazen e gishtit - Potpuri (2023)

Denis Osaj - Unazen e gishtit - Potpuri (2023)

EUROLINDI & ETC
1864 Просм.
29.11.2022
00:08:09
Shemi Iliret & Nexha - Hajde luj qyqek (2023)

Shemi Iliret & Nexha - Hajde luj qyqek (2023)

EUROLINDI & ETC
70353 Просм.
15.11.2022
00:04:09
Mihrije Braha - Bija ime (2023)

Mihrije Braha - Bija ime (2023)

EUROLINDI & ETC
139293 Просм.
14.11.2022
00:04:04
Marlen Qelia - Shqipja jone (2023)

Marlen Qelia - Shqipja jone (2023)

EUROLINDI & ETC
84067 Просм.
07.11.2022
00:08:04
Gjeto Luca Ft Lisandra Rrapa - Dasem Ne Malesi (2023)

Gjeto Luca Ft Lisandra Rrapa - Dasem Ne Malesi (2023)

EUROLINDI & ETC
203786 Просм.
06.11.2022
00:03:08
Gjyste Vulaj - Nuk Ma Nin (2023)

Gjyste Vulaj - Nuk Ma Nin (2023)

EUROLINDI & ETC
277820 Просм.
01.11.2022
00:03:10
Labinot Tahiri - Dashnia e jetes (2022)

Labinot Tahiri - Dashnia e jetes (2022)

EUROLINDI & ETC
638295 Просм.
14.10.2022
Назад
Что ищут прямо сейчас на
behance Resmey hangmeas krilja graf ооцуцуки боруто Dark Bind english aufbauen red ball 4 gameplay рассмеши комика онлайн shingeki no kioyin кудрявцева Oris ыпш Peace sowhan Чтонадеть Paulo Joe.ie nf rynn