Dosja. al

8082356
7210
20554
16.01.2019
DE

Dosja.al është një iniciativë gazetarësh të rinj dhe njerëzish të lirë, që nuk ndikohet nga interesa politike apo biznesi. Informimi i paanshëm, qëndrimi i pavarur dhe etika profesionale janë parimet tona. Ka media të majta, të djathta, ka media në shërbim të partive apo biznesit, por ka edhe të pavarura, që kanë zgjedhur rrugën më të vështirë, por më të ndershme dhe më të sigurtë për të qenë të besueshëm. Dosja.al do të jetë gjithmonë e pavarur, e vërtetë, në krah të interesit publik. “Dosja.al, me ritmin e ngjarjes”

Видео канала
00:05:37
Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Dosja. al
64 Просм.
24.11.2022
00:00:14
PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Dosja. al
2492 Просм.
21.11.2022
00:01:01
Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Dosja. al
44 Просм.
17.11.2022
00:06:10
Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dosja. al
42 Просм.
17.11.2022
Назад
Что ищут прямо сейчас на
гриценко подготовка к егэ по химии 董洁 новая графика гта самп daycare мфц minderjährig как подать на беженство в канаду bahaya dijalam теплоход москва Темы 우드 озвучка манги конец джифайтерс. город супергероев все серии подряд 片親 issiqhona Caesar III rus 戛纳 fede Deus