Balkanweb Com

170513592
128000
58156
29.05.2013

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj. English versions: Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. It gives news, and other information about tender, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports for all the countries of the region

News 24 balkanweb

Видео канала
Назад
Что ищут прямо сейчас на
ロゼ HAL highland cow pasar aoe farm Dmax divo dnevnik цель вижу женщины Lele Pacman kyanqi курс астрологии главные арканы карт таро vu какой РКО лучше Highlojan Parojan Me Интервью Гордона с Пионтковским 管宁 заветы божьи