Vlorë, përplasi me gomone 7 vjeçarin, gjykata e nxjerr nga qelia

394
1
0
22.07.2022
Ora News

Ora News

348901724
236000
127861
17.09.2011
Описание видео:

#oranews #vlore #aksident #gomone #gjykata Gjykata e Vlorës nxorri nga qelia 40 vjeçarin përplasi me gomone një 7 vjecar në plazhin e Jonuvrës, ashtu si më herët bëri më të riun që plagosi me mjet lundrues dy të rinj në Jalë Gjyqtari Hektor Sinanaj vendosi që Andis Korreshi të vazhdojë të hetohet me masën arrest shtëpie për aksidentin që rrezikoi jetën e pushuesve. Avokati i 40 vjeçarit paraqiti në seancë si rrethana lehtësuese, mirëkuptimin e familjarëve të fëmijës për aksidentin, dhe faktin që i mituri nuk pati rrezik për jetën. Mjeti me dokumentacion të rregullt dhe dosja e pastër e Andis Korreshit po ashtu u morën parasysh në vendim. Ngjarja për të cilën akuzohet 40 vjecar u shënua më 18 Korrik rreth orës 17:40 në plazhin e Jonufrës. Andis Korreshi shkeli kufizimin me bova detare dhe u fut në zonën ku nuk lejohen mjetet lundruese dhe goditi 7 vjeçarin që po notonte. Fatmirësisht i mituri shpëtoi pa dëmtime serioze. Dy ditë më herët, një çift të rinjsh u plagosën në plazhin e Jalës pasi u goditën nga gomonia e drejtuar nga 37 vjecari Gjergj Priftuli. Siç konfirmuan pamjet e kamerave të sigurisë 37 vjeçari po kryente manovra të rrezikshme me mjetin lundrues larg bregut të detit por humbi kontrollin e mjetit që përfundoi mes pushuesve. Vajza mori lëndime të lehta, ndërsa 31 vjeçari mësohet se i është nënshtruar ndërhyrjve kirugjikale në Spitalin e Traumës pasi ishte në rrezik për jetën. Për më shumë lexoni në: 🤍🤍oranews.tv/vendi/vlore-perplasi-me-gomone-7-vjecarin-gjykata-e-nxjerr-nga-qelia-i1050688 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍bit.ly/2DDddtL Facebook: 🤍bit.ly/2RkUN4s Instagram 🤍🤍instagram.com/oranewstv/ Twitter 🤍twitter.com/OraNewsRTV

Кадры из видео
Vlorë, përplasi me gomone 7 vjeçarin, gjykata e nxjerr nga qelia
Vlorë, përplasi me gomone 7 vjeçarin, gjykata e nxjerr nga qelia
Vlorë, përplasi me gomone 7 vjeçarin, gjykata e nxjerr nga qelia
Vlorë, përplasi me gomone 7 vjeçarin, gjykata e nxjerr nga qelia
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Что ищут прямо сейчас
Темы 우드 озвучка манги конец джифайтерс. город супергероев все серии подряд 片親 issiqhona Caesar III rus 戛纳 fede Deus Karlsruhe yamarappi SSaSke Клип servicec 억제 cheap vs expensive амфитеатр пулы шалфей Зета
Похожие видео
17.07.2022
Pengmarrja e familjes në Selenicë të Vlorës/ Babai tregon detaje nga ngjarja

Pengmarrja e familjes në Selenicë të Vlorës/ Babai tregon detaje nga ngjarja

24.07.2022
Top News- Begaj, zyrtarisht presidenti i vendit/Nga betimi në Kuvend, tek ceremonia në Presidencë

Top News- Begaj, zyrtarisht presidenti i vendit/Nga betimi në Kuvend, tek ceremonia në Presidencë

25.07.2022
Fiks Fare/ Meshkujt në plazh shohin gratë e tyre apo gratë e botës?

Fiks Fare/ Meshkujt në plazh shohin gratë e tyre apo gratë e botës?

26.09.2019
Dalin pamjet e ndjekjes se gomones se shqiptareve

Dalin pamjet e ndjekjes se gomones se shqiptareve

25.07.2022
Top News-Banda shqiptare bie në kurth nga Tik-Tok/ Pasaporta false për UK, zbulohen nga Daily Mail

Top News-Banda shqiptare bie në kurth nga Tik-Tok/ Pasaporta false për UK, zbulohen nga Daily Mail

10.09.2022
Klanifornia – Gomone për Londër

Klanifornia – Gomone për Londër

14.11.2021
Bjeshkët e Sylbicës (Tropojë) @Abdulla Diku

Bjeshkët e Sylbicës (Tropojë) @Abdulla Diku

12.02.2018
Vlorë, gomone me drogë dhe mjet i zhytur në ujë

Vlorë, gomone me drogë dhe mjet i zhytur në ujë

13.10.2021
Opinion në bazën e Pashalimanit, Fevziu shikon nga afër armatimin e nëndetëseve

Opinion në bazën e Pashalimanit, Fevziu shikon nga afër armatimin e nëndetëseve

07.12.2022
“Skadon” Lungomare, projekti miliona eurosh në Vlorë drejt degradimit

“Skadon” Lungomare, projekti miliona eurosh në Vlorë drejt degradimit

30.05.2016
Shqiptarët me gomone drejt Anglisë - News, Lajme - Vizion Plus

Shqiptarët me gomone drejt Anglisë - News, Lajme - Vizion Plus

03.07.2022
Klan News - Saranda vetëm 3 orë larg Tiranës

Klan News - Saranda vetëm 3 orë larg Tiranës

24.03.2017
Report TV - Vlorë, gjendet i mbytur në Sazan skafisti i gomones me 1 t kanabis

Report TV - Vlorë, gjendet i mbytur në Sazan skafisti i gomones me 1 t kanabis

22.04.2022
Vlora, vendet me te bukura. Drone Full HD Video 2022

Vlora, vendet me te bukura. Drone Full HD Video 2022

22.04.2022
Kryeministri Edi Rama - Lezhë me një prej mjeshtrave të restoranteve të spikatur të Lezhës

Kryeministri Edi Rama - Lezhë me një prej mjeshtrave të restoranteve të spikatur të Lezhës

07.09.2022
Top News - Gomonia me shqiptarë rrezikon mbytjen/Pamje të trishta, 4000 euro për në tokën e premtuar

Top News - Gomonia me shqiptarë rrezikon mbytjen/Pamje të trishta, 4000 euro për në tokën e premtuar

14.07.2022
Kengetarja greke e dashuruar me shqiptaret,kendon popullore ne mes te emisionit-Vizioni i Pasdites

Kengetarja greke e dashuruar me shqiptaret,kendon popullore ne mes te emisionit-Vizioni i Pasdites