U shoqërua mbrëmjen e djeshme nga Policia e Tiranës, lirohet nga qelia Indrit Dokle

7819
0
29
09.10.2022
News24 Albania

News24 Albania

365659158
291000
90816
03.02.2015
Описание видео:

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍🤍youtube.com/c/News24Albania website: 🤍🤍news24.al/ Ndiq News24 në facebook : 🤍bit.ly/2K4vrI4 Ndiq News24 në instagram : 🤍bit.ly/2M9HsPn Ndiq News24 në Twitter : 🤍twitter.com/News24AL #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Кадры из видео
U shoqërua mbrëmjen e djeshme nga Policia e Tiranës, lirohet nga qelia Indrit Dokle
U shoqërua mbrëmjen e djeshme nga Policia e Tiranës, lirohet nga qelia Indrit Dokle
U shoqërua mbrëmjen e djeshme nga Policia e Tiranës, lirohet nga qelia Indrit Dokle
U shoqërua mbrëmjen e djeshme nga Policia e Tiranës, lirohet nga qelia Indrit Dokle
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Что ищут прямо сейчас
Fischer’s bs Mingdao subsidia Sweden carrier killer submarine priscilla kelly wwe anna vlog flylady уборка Delicious carlos rivera coppel kaxiani дом севастополь making blue friend in roblox shower door majke i snajke пронто отзывы 꼐란 鍋貼 жуткие истории из жизни FF
Похожие видео
29.09.2022
29 shtator 2022

29 shtator 2022 "Shtypi i dites" ne News24 - "Koha per t'u zgjuar" me Bashkim Hoxhen

08.10.2022
E PLOTE/Primaret janë perfekte, por... çfarë po paralajmëron Meta:Vë re një kurth të ri nga Edi Rama

E PLOTE/Primaret janë perfekte, por... çfarë po paralajmëron Meta:Vë re një kurth të ri nga Edi Rama

07.12.2022
“Më lër ta mbaroj”, debat i fortë në studio midis Lapajt dhe Nokës: Rama...

“Më lër ta mbaroj”, debat i fortë në studio midis Lapajt dhe Nokës: Rama...

08.10.2022
Shoqërohet  Endrit Dokle dhe Gentian Reçi, pranga Fatjon Murati. Lidhja me masakrën në Fushë-Krujë

Shoqërohet Endrit Dokle dhe Gentian Reçi, pranga Fatjon Murati. Lidhja me masakrën në Fushë-Krujë

21.08.2022
Women's 3000m Steeplechase Final | Munich 2022 | Luiza Gega

Women's 3000m Steeplechase Final | Munich 2022 | Luiza Gega

09.10.2022
Top Channel /Shoqërimi i Endrit Dokles /Në makinë me të kërkuarin fatjon murati që u arrestua

Top Channel /Shoqërimi i Endrit Dokles /Në makinë me të kërkuarin fatjon murati që u arrestua

07.10.2022
Systematischer Heizölbetrug? Über 300 Liter zu wenig im Tank | stern TV

Systematischer Heizölbetrug? Über 300 Liter zu wenig im Tank | stern TV

09.10.2022
Top News - Arsenali i armëve që çoi në Polici Endrit Doklen/Në makinë të blinduar me dy të skeduar

Top News - Arsenali i armëve që çoi në Polici Endrit Doklen/Në makinë të blinduar me dy të skeduar

21.09.2022
Martinaj me pasaportë kosovare. Çfarë tha në prokurori e dashura e tij dhe Endrit Dokle

Martinaj me pasaportë kosovare. Çfarë tha në prokurori e dashura e tij dhe Endrit Dokle

07.12.2022
Noka: Nëse do të sulmohesha unë si u sulmua Berisha nuk do ja hiqja thonjtë nga fyti agresorit

Noka: Nëse do të sulmohesha unë si u sulmua Berisha nuk do ja hiqja thonjtë nga fyti agresorit

29.09.2022
Rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës, burg përjetë kopshtarit të kompleksit, gazetarja jep detajet

Rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës, burg përjetë kopshtarit të kompleksit, gazetarja jep detajet

07.12.2022
Sulmi ndaj Berishës/ Debat midis Lubonjës dhe Nokës: Ti thua likuidim fizik me një grusht?

Sulmi ndaj Berishës/ Debat midis Lubonjës dhe Nokës: Ti thua likuidim fizik me një grusht?

29.09.2022
U rrëmbye dhe u vra më 2020, gazetarja: Trupi i pajetë mbeti 6 orë në garazhin e kompleksit

U rrëmbye dhe u vra më 2020, gazetarja: Trupi i pajetë mbeti 6 orë në garazhin e kompleksit

07.12.2022
Sulmi ndaj Berishës/ “Politika s’ka prodhuar mirëqenie, por çmenduri”, Lapaj: Po të dëgjoje Ramën...

Sulmi ndaj Berishës/ “Politika s’ka prodhuar mirëqenie, por çmenduri”, Lapaj: Po të dëgjoje Ramën...

28.09.2022
Video Ekskluzive/ Pamjet e vrasjes së Pjerin Xhuvanit në Elbasan, 4 ditë para zgjedhjeve

Video Ekskluzive/ Pamjet e vrasjes së Pjerin Xhuvanit në Elbasan, 4 ditë para zgjedhjeve

11.10.2022
Pse po kërkohet Martinaj në Shijak? Artan Hoxha: Një sindikatë krimi është mbrapa | ABC News Albania

Pse po kërkohet Martinaj në Shijak? Artan Hoxha: Një sindikatë krimi është mbrapa | ABC News Albania

07.12.2022
“Jetojmë në një vend të dhunshëm” aktivisti Lapaj: Politika nuk prodhon vende pune, por emigrim

“Jetojmë në një vend të dhunshëm” aktivisti Lapaj: Politika nuk prodhon vende pune, por emigrim