U prangos për inceneratorin e Fierit, GJKKO liron nga qelia ish-deputetin Bllako

32
0
0
06.10.2022
A2 CNN Affiliate

A2 CNN Affiliate

18489653
27400
34978
23.04.2018
AL
Описание видео:

Gjashtë muaj pasi u prangos me kërkesë të SPAK-ut, ish-deputeti i Partisë Socialiste, Alqi Bllako, ka lënë qelitë e paraburgimit. - - - A2 CNN është një kanal informativ në një partneritet ekskluziv me CNN, me seli dhe qendër kryesore të prodhimit në Tiranë. Web: 🤍🤍a2cnn.com App: 🤍🤍a2cnn.com/app Facebook: 🤍🤍facebook.com/A2CNN/ Instagram: 🤍🤍instagram.com/a2cnn/ Twitter: 🤍twitter.com/a2_news #A2CNN A2 | CNN Exclusive News Channel Affiliate

Кадры из видео
U prangos për inceneratorin e Fierit, GJKKO liron nga qelia ish-deputetin Bllako
U prangos për inceneratorin e Fierit, GJKKO liron nga qelia ish-deputetin Bllako
U prangos për inceneratorin e Fierit, GJKKO liron nga qelia ish-deputetin Bllako
U prangos për inceneratorin e Fierit, GJKKO liron nga qelia ish-deputetin Bllako
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Что ищут прямо сейчас
探索 dora prova ロゼ HAL highland cow pasar aoe farm Dmax divo dnevnik цель вижу женщины Lele Pacman kyanqi курс астрологии главные арканы карт таро vu какой РКО лучше Highlojan Parojan Me
Похожие видео
13.06.2022
Kush e donte të vdekur Hasanbelliun? Hoxha: Kur drejtësia nuk funksionon, rivalët e vendosin vetë

Kush e donte të vdekur Hasanbelliun? Hoxha: Kur drejtësia nuk funksionon, rivalët e vendosin vetë

09.09.2022
“Të varfër dhe të padëshiruar”. Masat kundër krizës, studentët ankohen për shpërfillje nga qeveria

“Të varfër dhe të padëshiruar”. Masat kundër krizës, studentët ankohen për shpërfillje nga qeveria

07.12.2022
Sulmi ndaj Berishës, përgjegjësia penale e Shehut, në varësi të akt-ekspertimi psikik

Sulmi ndaj Berishës, përgjegjësia penale e Shehut, në varësi të akt-ekspertimi psikik

06.10.2022
Tv Klan - Lirohet ish-deputeti Alqi Bllako | Lajme News

Tv Klan - Lirohet ish-deputeti Alqi Bllako | Lajme News

17.06.2022
Curri: Myslimanët dhe të krishterët mendojnë për njëri-tjetrin se kanë bërë një lloj tradhtie

Curri: Myslimanët dhe të krishterët mendojnë për njëri-tjetrin se kanë bërë një lloj tradhtie

08.06.2022
Rama për Bashkimin Europian: Shqipëria nuk përgatitet më për atë dasëm

Rama për Bashkimin Europian: Shqipëria nuk përgatitet më për atë dasëm

12.01.2022
Haradinaj në Hagë përmend krimet e Millosheviqit, nuk i mban lotët

Haradinaj në Hagë përmend krimet e Millosheviqit, nuk i mban lotët

01.10.2022
Krizë për punëtorë, sipërmarrësi, thirrje studentëve: Punoni dy ditë në javë tek unë, u jap 100 euro

Krizë për punëtorë, sipërmarrësi, thirrje studentëve: Punoni dy ditë në javë tek unë, u jap 100 euro

08.09.2022
Talenti nga Nigeria që adhuron Shqipërinë: Dua të bëhem si Mbappe

Talenti nga Nigeria që adhuron Shqipërinë: Dua të bëhem si Mbappe

01.09.2022
Erzan Berçani: Hetimi duhet të fillojë për vrasje, jo për rrëmbim

Erzan Berçani: Hetimi duhet të fillojë për vrasje, jo për rrëmbim

25.05.2021
Skandali- Fier/Ne pranga per dhunim te mjekut, c’ndodhi ne dhomat e spitalit - Stop - 25 Maj 2021

Skandali- Fier/Ne pranga per dhunim te mjekut, c’ndodhi ne dhomat e spitalit - Stop - 25 Maj 2021

17.12.2021
Rama analizon përplasjen Basha-Berisha: Hije që kacafyten në emrin e së shkuarës

Rama analizon përplasjen Basha-Berisha: Hije që kacafyten në emrin e së shkuarës

08.07.2022
Vdekja e Myftarajt, Kulla: Një njeri që jetonte në konspiracion nuk mund të ikte pa konspiracion

Vdekja e Myftarajt, Kulla: Një njeri që jetonte në konspiracion nuk mund të ikte pa konspiracion

29.04.2022

"Na pëlqen s'na pëlqen, Berisha kishte mbështetjen e anëtarësisë dhe votuesve"

17.04.2022
Pasuria marramendëse e Tom Doshit!

Pasuria marramendëse e Tom Doshit!

06.10.2022
Formula për bashkimin e opozitës? Sondazhe ose primare të hapura, Berisha “OK” me aleatët

Formula për bashkimin e opozitës? Sondazhe ose primare të hapura, Berisha “OK” me aleatët

07.12.2022
Vranësira të pakta, temperatura deri në 20 gradë

Vranësira të pakta, temperatura deri në 20 gradë