Tv Klan - Lirohen nga qelia gratë që pastronin kanabisin | Lajme - News

2891
0
14
15.10.2022
RTV KLAN

RTV KLAN

2673320060
1580000
196052
25.02.2011
AL
Описание видео:

Pjetër Gjoni, i arrestuar si organizator i kultivimit kanabisit në Rrethina të Shkodrës dhe 2 persona të tjerë mes tyre edhe shtetasja Danjela Hasani do të vijojnë të qëndrojnë në burg përgjatë hetimeve që po kryen Prokuroria. 2 të tjerë, familjarë e të njohur të Gjonit u lanë në masën e sigurisë “Arrest shtëpie”. Ndërkohë, gjykata liroi në detyrim paraqitje 11 gratë të cilat u arrestuan me dyshimet se do pastronin kanabisin për ta bërë gati më pas për trafikim. Në seancën për vlerësimin e masës së sigurisë, Pjetër Gjoni, i cili është edhe pronari i banesës ku u gjetën 191 kilogramë kanabis dhe 456 bimë narkotike, mori përsipër autorësinë dhe i tha gjykatës së 11 gratë e ndaluar në banesën e tij nga Tirana dhe Kruja nuk e dinin që do pastronin kanabis. Referuar dëshmisë, ato ishin rekrutuar nga shtetasja Danjela Hasani dhe u ishte thënë se do të pastronin sherebelë. Policia gjeti në dy ambiente në Shkodër, kanabis të tharë dhe bimë të tij gati për t’u pastruar dhe vuri në pranga 16 persona. Tv Klan SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍tvklan.al/ Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍tvklan.al/video/ Follow Tvklan on Facebook: 🤍🤍facebook.com/tvklan/ Follow Tvklan on Instagram: 🤍🤍instagram.com/rtvklan/ Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍tvklan.al/programe/

Кадры из видео
Tv Klan - Lirohen nga qelia gratë që pastronin kanabisin | Lajme - News
Tv Klan - Lirohen nga qelia gratë që pastronin kanabisin | Lajme - News
Tv Klan - Lirohen nga qelia gratë që pastronin kanabisin | Lajme - News
Tv Klan - Lirohen nga qelia gratë që pastronin kanabisin | Lajme - News
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Что ищут прямо сейчас
Oddbods дуа 粉条 drukowanie 유물 bereal викинги игра sime roand MYUSUALME UDK Вузы DMM Cиреноголовый Charolais Romeo футбольные переходы DEFENSOR Warhammer Lore
Похожие видео
15.10.2022
Tv Klan - FSHF investon në futbollin e femrave | Lajme - News

Tv Klan - FSHF investon në futbollin e femrave | Lajme - News

07.12.2022
Arrestohet pronarja e magazinës së drogës në Malësinë e Madhe

Arrestohet pronarja e magazinës së drogës në Malësinë e Madhe

16.10.2022
Portokalli, 16 Tetor 2022—Ramadani (Të Kursejmë nga halli)

Portokalli, 16 Tetor 2022—Ramadani (Të Kursejmë nga halli)

07.10.2022
Top News - ‘Dhuratë’ në ditëlindjen e Putinit / Rusia, ‘furnizuesja’ më e madhe me armë e Ukrainës

Top News - ‘Dhuratë’ në ditëlindjen e Putinit / Rusia, ‘furnizuesja’ më e madhe me armë e Ukrainës

29.11.2021
Forcat RENEA aksion në Shkodër, arrestohet “Bisha i Shkodrës” - (25 Janar 2003)

Forcat RENEA aksion në Shkodër, arrestohet “Bisha i Shkodrës” - (25 Janar 2003)

07.12.2022
Vrasja në Korçë, gjenden gjurmët e gishtave në armën e krimit – (11 Janar 2005)

Vrasja në Korçë, gjenden gjurmët e gishtave në armën e krimit – (11 Janar 2005)

16.10.2022
Portokalli, 16 Tetor 2022— Burri Single (Takim me ushtaraken)

Portokalli, 16 Tetor 2022— Burri Single (Takim me ushtaraken)

12.10.2022
Uniko – “Katunari na kërkoi të vrisnim Arben Mërkurin, do të paguheshim 150 mijë Euro”

Uniko – “Katunari na kërkoi të vrisnim Arben Mërkurin, do të paguheshim 150 mijë Euro”

07.12.2022
Dialogu Prishtinë-Beograd,Bregu: Shpresoj të ketë normalizim, 5 vendet e rajonit do njihnin Kosovën

Dialogu Prishtinë-Beograd,Bregu: Shpresoj të ketë normalizim, 5 vendet e rajonit do njihnin Kosovën

07.12.2022
Prrenjas/ Varrimi i studentës së vrarë nga shoqja e dhomës së konviktit – (11 Janar 2005)

Prrenjas/ Varrimi i studentës së vrarë nga shoqja e dhomës së konviktit – (11 Janar 2005)

14.10.2022
Tv Klan - Vrasja e Martin  Çeços, pranga 18-vjeçares | Lajme News

Tv Klan - Vrasja e Martin Çeços, pranga 18-vjeçares | Lajme News

07.12.2022
Parakalimi i gabuar, shkaktar aksidenti në Lushnjë, 2 të vdekur – (11 Janar 2005)

Parakalimi i gabuar, shkaktar aksidenti në Lushnjë, 2 të vdekur – (11 Janar 2005)

07.12.2022
Tv Klan - Kosovë/ SHBA kërkon shtyrjen zgjedhjeve | Lajme - News

Tv Klan - Kosovë/ SHBA kërkon shtyrjen zgjedhjeve | Lajme - News

11.10.2022
Uniko - “Dua të deklaroj dhe gjëra të tjera”, si nisi dëshmia e Indritit që zbuloi vrasjet me pagesë

Uniko - “Dua të deklaroj dhe gjëra të tjera”, si nisi dëshmia e Indritit që zbuloi vrasjet me pagesë

16.10.2022
Xhavit Dedej - Kolazh me këngë popullore (Shqipëria e Mesme) - E Diell 16.10.2022

Xhavit Dedej - Kolazh me këngë popullore (Shqipëria e Mesme) - E Diell 16.10.2022

07.12.2022
Opinion - Majlinda Bregu, çfarë vendosi BE në Tiranë?

Opinion - Majlinda Bregu, çfarë vendosi BE në Tiranë?

12.10.2022
Tv Klan - Kurti injoron mbrojtjen e Kosovës nga Rama në KiE | Lajme - News

Tv Klan - Kurti injoron mbrojtjen e Kosovës nga Rama në KiE | Lajme - News