Tropoja më e bukur se kurrë;nga zakonet e vjetra tek pasardhësja e Fatime Sokolit E Diell 24/07/2022

13906
14
98
24.07.2022
Top Channel Albania

Top Channel Albania

5464743724
2220000
290284
23.06.2011
AL
Описание видео:

"E Diell" Folk Autor: Ervin Kurti Moderatorë: Ervin Kurti, Ditea Berisha Të ftuar: Skënder Haklaj, Mirjeta Çela, Marlen Qelia, Sherif Margjeka, Shaban Zeneli, Ansambli i Valleve Popullore "Dardania", Tropojë. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #eDiell#TopChannel

Кадры из видео
Tropoja më e bukur se kurrë;nga zakonet e vjetra tek pasardhësja e Fatime Sokolit E Diell 24/07/2022
Tropoja më e bukur se kurrë;nga zakonet e vjetra tek pasardhësja e Fatime Sokolit E Diell 24/07/2022
Tropoja më e bukur se kurrë;nga zakonet e vjetra tek pasardhësja e Fatime Sokolit E Diell 24/07/2022
Tropoja më e bukur se kurrë;nga zakonet e vjetra tek pasardhësja e Fatime Sokolit E Diell 24/07/2022
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Drita Baliaj
2022-10-03 12:59:28

Ju lumt ky ansambel meriton uneskon as hollivudi su konkuron paci jey te gjate komplimento dy skenderat ju duam shuuum hysni cakraj e drita ne tirane t u n g artista

Gjuljano
2022-09-14 20:16:29

Tropoja 💥💥💥💥💥💥💥💥💥

Sabi Baliaj
2022-09-04 15:32:51

Moj Tropoj moj YLL Bajraku.

flori mumajesi
2022-08-05 00:33:34

anisa was a member who has a are doing well with your company and you 8have to be successful with the same

luljeta driza
2022-08-02 13:00:27

Tropoja eshte nder vendet me te bukura ne bote dhe me traditat me te mira qe eksistojne

Zebaje Rrahmanaj
2022-07-27 20:35:12

Zemra te knoft o Marilen Qelija 😍🤴

ajsvwuhabq gwgauquvqva
2022-07-26 18:48:27

Shum bukur si qamili i vogël

Ramazan Hoxha
2022-07-25 15:25:18

tradita pa historike...
por spjtal ska ne tropoje

Kei Kei
2022-07-25 07:40:59

Ervin si rrobot ,sta merr kush fjalen .

Beki Hali
2022-07-24 20:12:06

Ky komentatori duket si zogu I Tirans

Beki Hali
2022-07-24 15:48:34

Sa interesant kta te dy topkanalsat I bajn pytjet sikur te ishin nga kalifonia.

Beki Hali
2022-07-24 15:45:35

Ju topkanalsat e enver hoxhes po edhe kur therritni dikend nga tropoja e zgjidhni dikend qe i ka sherby mir xhaxhit enver.

Что ищут прямо сейчас
leila fg sicario Cameron Highlands prefoxfox Dancin fleeffee FarCry Car news дизайн 祁山 стол в стиле лофт IndieHorrorGames вздутие живота Медитация для снятия стресса BGH coop villages печь
Похожие видео
07.12.2022
Edicioni Informativ, 07 Dhjetor 2022, ora 16:00 - Radio 7 Maqedoni

Edicioni Informativ, 07 Dhjetor 2022, ora 16:00 - Radio 7 Maqedoni

15.05.2022
Zef Beka - Folklor ne vite - Fenix/Production (Official Video)

Zef Beka - Folklor ne vite - Fenix/Production (Official Video)

17.12.2019
Ftesë në 5, Skënder Haklaj sjell ”Vallja e Bareshës” premierë, 17 Dhjetor 2019, Pjesa 2

Ftesë në 5, Skënder Haklaj sjell ”Vallja e Bareshës” premierë, 17 Dhjetor 2019, Pjesa 2

27.03.2022
Emocion/Sazet e Përmetit: gliko, raki, qëndisma, këngë & valle përmetare E Diell 27/03/2022

Emocion/Sazet e Përmetit: gliko, raki, qëndisma, këngë & valle përmetare E Diell 27/03/2022

31.10.2022
Vellezerit Lleshi - Hitet e Humorit (Official Video 4K)

Vellezerit Lleshi - Hitet e Humorit (Official Video 4K)

17.04.2022
Mevlan Shaba nuk i reziston këngëtares elbasanase, Eglantina Toska vendos të... E Diell 17/04/2022

Mevlan Shaba nuk i reziston këngëtares elbasanase, Eglantina Toska vendos të... E Diell 17/04/2022

22.05.2022
Ervis Behari - Potpuri dasme E Diell 22/05/2022

Ervis Behari - Potpuri dasme E Diell 22/05/2022

08.04.2013
Vitore Matoshi - 1000 Vjet Valle Tropoje

Vitore Matoshi - 1000 Vjet Valle Tropoje

05.05.2021
Kenge Moj - Gezim Nika - Kolazh Tropoje | Nata e Malësisë së Gjakovës - Vizion Plus

Kenge Moj - Gezim Nika - Kolazh Tropoje | Nata e Malësisë së Gjakovës - Vizion Plus

18.08.2019
Nje udhetim ne Bjeshket e Tropojes

Nje udhetim ne Bjeshket e Tropojes

22.10.2022
Milaim Zeka,gazetari i njohur tregon eksluzivisht për burgosjen,luftën dhe 10 gratë e tij–SeLuanTopi

Milaim Zeka,gazetari i njohur tregon eksluzivisht për burgosjen,luftën dhe 10 gratë e tij–SeLuanTopi

12.06.2022
Ndizet studio nga Dibra, Vera Laçi & Liri Rasha rrëfejnë traditën e dasmave E Diell 12/06/2022

Ndizet studio nga Dibra, Vera Laçi & Liri Rasha rrëfejnë traditën e dasmave E Diell 12/06/2022

18.09.2022
Nazmie Prokshi - Jam Bija e Kosoves

Nazmie Prokshi - Jam Bija e Kosoves

09.01.2021
Nikaj-Mërtur i Tropojës, fshati me dinjitet që mbijetoi në çdo epokë - Fshatrat e Shqipërisë

Nikaj-Mërtur i Tropojës, fshati me dinjitet që mbijetoi në çdo epokë - Fshatrat e Shqipërisë

05.06.2022
Efi josh Alketin e Djemve të Vjosës, Paro & grupi

Efi josh Alketin e Djemve të Vjosës, Paro & grupi "Zëri i Bilbilit" martojnë… E Diell 05/06/2022

14.10.2022
Resmije Krasniqi_Zef Beka_Elvira Fjerza __2023__Potpuri  yjesh - Fenix/Production (Official Video)

Resmije Krasniqi_Zef Beka_Elvira Fjerza __2023__Potpuri yjesh - Fenix/Production (Official Video)

02.01.2022
Perparim Brati & Avni Metalia - Kenge per Dr Astrit Haziraj

Perparim Brati & Avni Metalia - Kenge per Dr Astrit Haziraj