Stresit i kan heq Breket te qelia 313 ne fier dhe e kan rrah deklarojn shoket e Biemtis 😱😱

2919
2
11
10.07.2022
Thashetheme

Thashetheme

223191
1030
171
27.06.2022
US
Описание видео:

Кадры из видео
Stresit i kan heq Breket te qelia 313 ne fier dhe e kan rrah deklarojn shoket e Biemtis 😱😱
Stresit i kan heq Breket te qelia 313 ne fier dhe e kan rrah deklarojn shoket e Biemtis 😱😱
Stresit i kan heq Breket te qelia 313 ne fier dhe e kan rrah deklarojn shoket e Biemtis 😱😱
Stresit i kan heq Breket te qelia 313 ne fier dhe e kan rrah deklarojn shoket e Biemtis 😱😱
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Artiol Gamer
2022-07-10 16:37:12

Aaa sa trima qe koki ooo a keni naj punt meqme o mjerim

Что ищут прямо сейчас
返答 转码 preg close up eve online обзор Produksi جوع sahar calizo Choso ВТВ ping! 2 nda Pékin Мои впечатления после поступления coiffure crowder трактор большой Dancers 门门 частые женские ошибки в отношениях
Похожие видео
19.07.2022
Jam Enkebertalushi un sme mund dot njeri mua 😂😂Keli con ne paranoja shokun pasi i gjuan Kol Gjoka

Jam Enkebertalushi un sme mund dot njeri mua 😂😂Keli con ne paranoja shokun pasi i gjuan Kol Gjoka

06.06.2022
😳Cllevio live : hengra 77 grushta nga Noizy dhe me gjujten me pistolet😳😳Ndiqenii

😳Cllevio live : hengra 77 grushta nga Noizy dhe me gjujten me pistolet😳😳Ndiqenii

07.07.2022
Klajd Mancaku tregon se gjujtsat e Noizyt nuk me rrifshin dot dhe perdoren Arm 😱😱

Klajd Mancaku tregon se gjujtsat e Noizyt nuk me rrifshin dot dhe perdoren Arm 😱😱

13.02.2022
burgu 313 qelia 6 😎😎😎

burgu 313 qelia 6 😎😎😎

03.06.2022
Cllevio live me nje goc nga elbasani shan Kozakun I thot qe asht shum i..😂😂

Cllevio live me nje goc nga elbasani shan Kozakun I thot qe asht shum i..😂😂

21.03.2021
Aleks Visha live nga burgu N angli Hellbanianz hood life 2 . Ju lutem na ndihmoni me nje Subscribe

Aleks Visha live nga burgu N angli Hellbanianz hood life 2 . Ju lutem na ndihmoni me nje Subscribe

10.07.2022
Lulkuqe Paja live ne tik kot  (Ju sfidoj jam mbreteresha e tik tikut )

Lulkuqe Paja live ne tik kot (Ju sfidoj jam mbreteresha e tik tikut )

03.12.2022
Arafat bringt arrogante und Engel dazu sich zu vertragen . Frieden auf Erden ✅

Arafat bringt arrogante und Engel dazu sich zu vertragen . Frieden auf Erden ✅

02.09.2022
Ujku Shijakut bie ne dashuri me sjelljen e vajzes nga Tirona por ajo e injoron  😂😂

Ujku Shijakut bie ne dashuri me sjelljen e vajzes nga Tirona por ajo e injoron 😂😂

13.07.2022
Skivi flet per Ledrin pse u ndan! Flet dhe per Cllevio | Kozak Braci intervista Skivi Babastars

Skivi flet per Ledrin pse u ndan! Flet dhe per Cllevio | Kozak Braci intervista Skivi Babastars

02.10.2022
DIONISI vs SIRIANI, Loti Paparë 🤣🤣😂😂

DIONISI vs SIRIANI, Loti Paparë 🤣🤣😂😂

25.11.2022
ŠTA ZIKA RADI  ,BIZA NORMALAN WTF HAHA

ŠTA ZIKA RADI ,BIZA NORMALAN WTF HAHA

19.07.2022
Enkeli zihet me te dashuren e re dhe i thot ik se ste njoh fare mos me fol 😂@Show Biz

Enkeli zihet me te dashuren e re dhe i thot ik se ste njoh fare mos me fol 😂@Show Biz

07.07.2022
Aleks Visha debaton keq me policinë - “pse m’ndalut o legena” (e plotë)

Aleks Visha debaton keq me policinë - “pse m’ndalut o legena” (e plotë)

15.07.2022
Emiljan Pjetra dhe avokati sqarojnë gjithçka - “Cllevio do dëmshpërblehet për padrejtësi se…”

Emiljan Pjetra dhe avokati sqarojnë gjithçka - “Cllevio do dëmshpërblehet për padrejtësi se…”

07.12.2022
Kozaku i kërkon ndihmë Policisë Kosovë

Kozaku i kërkon ndihmë Policisë Kosovë

27.11.2022
27. November 2022

27. November 2022