Stresin e kan rrah te qelia 313 ne Fier dhe i heqin breket deklarojn shoket e Biemti 😱😱😳

167
0
2
10.07.2022
Show Bizi Shqipetar

Show Bizi Shqipetar

441415
935
91
10.07.2022
US
Описание видео:

Кадры из видео
Stresin e kan rrah te qelia 313 ne Fier dhe i heqin breket deklarojn shoket e Biemti 😱😱😳
Stresin e kan rrah te qelia 313 ne Fier dhe i heqin breket deklarojn shoket e Biemti 😱😱😳
Stresin e kan rrah te qelia 313 ne Fier dhe i heqin breket deklarojn shoket e Biemti 😱😱😳
Stresin e kan rrah te qelia 313 ne Fier dhe i heqin breket deklarojn shoket e Biemti 😱😱😳
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Что ищут прямо сейчас
만주 雪菜 ������������ БУБУ Fabien Olicard HDMI Valery sallade Diffusion maya diab 滲透 фифа самый сильный удар Bokeb viral lav ereko pn comedy video yo he venido a dar vida waie хима 명함 granny 2 download android link
Похожие видео
29.09.2022
Luigi Marku live (Akili)

Luigi Marku live (Akili)

27.08.2022
🤯😳👊LUIGJ MARKUN SHAN RENDE ME LIBER SHPIE : EDI RAMEN,FLORIAN MARKUN, SALI BERISHËN, ELVIS NACIN

🤯😳👊LUIGJ MARKUN SHAN RENDE ME LIBER SHPIE : EDI RAMEN,FLORIAN MARKUN, SALI BERISHËN, ELVIS NACIN

29.07.2022
stresi flet per cllevion ndiqeni.

stresi flet per cllevion ndiqeni.

06.12.2022
19 Days Til Christmas!! 🎄 || Truly Tasha ||

19 Days Til Christmas!! 🎄 || Truly Tasha ||

08.12.2022
Emisioni i mëngjesit Alarm - 08.12.2022 ATV

Emisioni i mëngjesit Alarm - 08.12.2022 ATV

06.12.2022
Accident

Accident

02.09.2022
Petrit Loku i qifsha familjen Luigj markut

Petrit Loku i qifsha familjen Luigj markut

21.02.2022
aleks visha me stresin live pjesa 2 mos e humbisni.

aleks visha me stresin live pjesa 2 mos e humbisni.

02.07.2022
Noizy dhe Stresi live tallen me Biemtin pasi e kan rrah 😱😱

Noizy dhe Stresi live tallen me Biemtin pasi e kan rrah 😱😱

04.09.2022
Nusja e Kozakut Denisa dhe Fabio Dushku ndihmojn Ujkun e Shijakut te fitoj lojen ne tiktok 😳🤔

Nusja e Kozakut Denisa dhe Fabio Dushku ndihmojn Ujkun e Shijakut te fitoj lojen ne tiktok 😳🤔

07.08.2022
Diamanti thot se Luigj Markun e kan vrar shoket e mi pasi me hapi luft mua 😱😳

Diamanti thot se Luigj Markun e kan vrar shoket e mi pasi me hapi luft mua 😱😳

08.08.2022
Ederi shan Fabion pasi ky i fundit e shau live 😱@Show Biz

Ederi shan Fabion pasi ky i fundit e shau live 😱@Show Biz

20.08.2022
Cllevio tregon daten se kur mund te dal nga arresti i shtepis 🤔

Cllevio tregon daten se kur mund te dal nga arresti i shtepis 🤔

27.08.2022
Fero dhe Kozaku tallin lesht me BimBimen ,ca esht ky emer qeni kshu 😂esht kangal 😳

Fero dhe Kozaku tallin lesht me BimBimen ,ca esht ky emer qeni kshu 😂esht kangal 😳

07.12.2022
Kozaku i kërkon ndihmë Policisë Kosovë

Kozaku i kërkon ndihmë Policisë Kosovë

07.08.2022
Luigj Markun e rrahin katolikt pasi i ka sha i thyejn hunden dhe i fusin nje plumb ne kem 😳😱

Luigj Markun e rrahin katolikt pasi i ka sha i thyejn hunden dhe i fusin nje plumb ne kem 😳😱

07.08.2022
Diamanti feston vdekjen e Luigj Markut 😳

Diamanti feston vdekjen e Luigj Markut 😳