Përdhunimi i 15-vjeçares në Mirditë, Gjykata e Lezhes liron nga qelia njërin prej 5 të akuzuarve

687
0
2
27.09.2022
Ora News

Ora News

348901724
236000
127861
17.09.2011
Описание видео:

#oranews #lezhe #perdhunimi Gjykata e Lezhës ka liruar nga qelia, 18-vjeçarin A. Gj. i cili në muajin maj të vitit 2021-të bashkë me 4 përsona të tjera akuzohen se përdhunuan një 15-vjeçare në fshatin Tarazh të Mirditës, ngjarje kjo e cila tronditi mbarë opinionin publik dhe solli mjaft reagime. Ndaj 18 vjeçarit, Ardjan Gjinkolaj u vendos masa e sigurisë "Arrest në shtëpi", ndërsa zevendesimi i mases erdhi me kërkese të pales mbrojtëse e cila u pranua nga gjyqtari i çështjes me argumentin se kane kaluar afatet e paraburgimit, ndërsa vendimi është lënë në fuqi dhe nga Gjykata e Apelit në Shkodër, pas ankimit që i kishte bërë prokurori. Ndërkohë çështja panale në ngarkim të 5 përsonave është në proçes gjykimi në Gjykatën e Lezhës, ndërsa prokurori Ylli Pjeternikaj ka kërkuar 46.8 vite burg në total për 5 personat e vënë në akuzë. Do të jetë trupa gjykuese e kryesuar nga gjyqtari Artan Hajredinaj e cila do të vendose për fatin e të akuzuarve, teksa prej muajsh seancat gjyqësore po zvarriten për shkaqe të ndryshme. Nga hetimet e kryera organi i akuzes ka dalë në konkluzionin se 5 personat kanë kryer veprën penale "Marrëdhënie seksuale me dhunë, me të mitur të moshës 14-18-vjeç". Artan Kaçorri, Albert Molla, Ermal Tarazhi, Nikë Lleshi dhe shtetasi Ardjan Gjinkolaj u arrestuan në muajin maj 2021 nga policia, pas denoncimit babait të një vajze 15-vjeçare i cili pretendonte se përmes shantazhit vajza e tij është përdhunuar me dhunë nga 5 personat. Për më shumë lexoni në: 🤍🤍oranews.tv/vendi/i-i-15-vjecares-ne-mirdite-gjykata-e-lezhes-liron-nga-qelia-njeri-i1058118 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍bit.ly/2DDddtL Facebook: 🤍bit.ly/2RkUN4s Instagram 🤍🤍instagram.com/oranewstv/ Twitter 🤍twitter.com/OraNewsRTV

Кадры из видео
Përdhunimi i 15-vjeçares në Mirditë, Gjykata e Lezhes liron nga qelia njërin prej 5 të akuzuarve
Përdhunimi i 15-vjeçares në Mirditë, Gjykata e Lezhes liron nga qelia njërin prej 5 të akuzuarve
Përdhunimi i 15-vjeçares në Mirditë, Gjykata e Lezhes liron nga qelia njërin prej 5 të akuzuarve
Përdhunimi i 15-vjeçares në Mirditë, Gjykata e Lezhes liron nga qelia njërin prej 5 të akuzuarve
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Что ищут прямо сейчас
roand MYUSUALME UDK Вузы DMM Cиреноголовый Charolais Romeo футбольные переходы DEFENSOR Warhammer Lore c vlogs wos царь видеоурок физика Bruin Lake 2e gaming 突發 infos
Похожие видео
12.01.2022
Haradinaj në Hagë përmend krimet e Millosheviqit, nuk i mban lotët

Haradinaj në Hagë përmend krimet e Millosheviqit, nuk i mban lotët

25.03.2022
Gaztorët e Oborrit, nga pabuksa në pronarë milionash që ‘mbajnë erë’

Gaztorët e Oborrit, nga pabuksa në pronarë milionash që ‘mbajnë erë’

07.02.2019
Open/ Historia tragjike e 13-vjeçares në Kavajë; Si nisi abuzimi nga djemtë

Open/ Historia tragjike e 13-vjeçares në Kavajë; Si nisi abuzimi nga djemtë

28.08.2015
Külkedisi Sindirella | FULL HD

Külkedisi Sindirella | FULL HD

28.05.2022
Mirditë/ Përdhunuan në grup 15-vjeçaren, prokuroria kërkon 46.8 vite burg për 5 personat

Mirditë/ Përdhunuan në grup 15-vjeçaren, prokuroria kërkon 46.8 vite burg për 5 personat

26.09.2022
Uniko - Shqiptari i kapur në Kolumbi dyshohet se zhduku këngëtarin e Elbasanit (26 Shtator 2022)

Uniko - Shqiptari i kapur në Kolumbi dyshohet se zhduku këngëtarin e Elbasanit (26 Shtator 2022)

05.01.2022
Flet vëllai i Egzonës e cila u largua nga shtëpia pa paralajmërim

Flet vëllai i Egzonës e cila u largua nga shtëpia pa paralajmërim

26.09.2022
Hoxha: Shqiptarët në Ekuador në vitet e ardhshme do të jenë bosët

Hoxha: Shqiptarët në Ekuador në vitet e ardhshme do të jenë bosët

28.09.2022
Uniko – Vjehrra: Komshiu vinte në shtëpi dhe i merrte nusen djalit para syve

Uniko – Vjehrra: Komshiu vinte në shtëpi dhe i merrte nusen djalit para syve

07.12.2022
“Skadon” Lungomare, projekti miliona eurosh në Vlorë drejt degradimit

“Skadon” Lungomare, projekti miliona eurosh në Vlorë drejt degradimit

01.12.2021
Surpriza, tropojanët e presin Berishën me këngën

Surpriza, tropojanët e presin Berishën me këngën "Sali Berisha"

05.09.2022
11 vjeçarja që u përdhunua nga 5 persona në Kosovë ishte fëmijë i birësuar - Shqipëria Live

11 vjeçarja që u përdhunua nga 5 persona në Kosovë ishte fëmijë i birësuar - Shqipëria Live

20.11.2022
Top Channel/ Flet nëna e 12-vjeçares së përdhunuar nga një adoleshent: E kërcënonte

Top Channel/ Flet nëna e 12-vjeçares së përdhunuar nga një adoleshent: E kërcënonte

20.09.2021
Përdhunimi i 15 vjeçares në Mirditë, Prokuroria e Lezhës mbyll hetimet

Përdhunimi i 15 vjeçares në Mirditë, Prokuroria e Lezhës mbyll hetimet

26.09.2022
“Doli në ballkon”, gabimi fatal i shqiptarit që u arrestua në Kolumbi

“Doli në ballkon”, gabimi fatal i shqiptarit që u arrestua në Kolumbi

07.12.2022
Sulmi ndaj Berishës, Noka: Rama tentoi të eleminojë fizikisht opozitën

Sulmi ndaj Berishës, Noka: Rama tentoi të eleminojë fizikisht opozitën

07.12.2022
Burg përjetë për shqiptarin në Itali, qëlloi me plumb në zemër ish-bankierin në sy të gruas

Burg përjetë për shqiptarin në Itali, qëlloi me plumb në zemër ish-bankierin në sy të gruas