Pjerin Mirdita: Qelia e At Zef Pllumit, më e vizituara në muzeun e dëshmisë dhe kujtesës

82
0
1
19.08.2022
Euronews Albania

Euronews Albania

32474189
42100
57223
02.11.2018
DE
Описание видео:

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍euronews.al/al për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍bit.ly/3oEW3AU Na ndiqni në Instagram: 🤍🤍instagram.com/euronews_al... Facebook: 🤍🤍facebook.com/euronews.al/ Twitter: 🤍twitter.com/EuronewsAlbania

Кадры из видео
Pjerin Mirdita: Qelia e At Zef Pllumit, më e vizituara në muzeun e dëshmisë dhe kujtesës
Pjerin Mirdita: Qelia e At Zef Pllumit, më e vizituara në muzeun e dëshmisë dhe kujtesës
Pjerin Mirdita: Qelia e At Zef Pllumit, më e vizituara në muzeun e dëshmisë dhe kujtesës
Pjerin Mirdita: Qelia e At Zef Pllumit, më e vizituara në muzeun e dëshmisë dhe kujtesës
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Что ищут прямо сейчас
Paulo Joe.ie nf rynn long nails AIR FORCE Review anime: Isekai Meikyuu de Harem wo шрам Oddbods дуа 粉条 drukowanie 유물 bereal викинги игра sime roand MYUSUALME UDK Вузы
Похожие видео
08.12.2022
Aktivisti i ri: E duam vullnetarizmin se i shërben komunitetit

Aktivisti i ri: E duam vullnetarizmin se i shërben komunitetit

14.05.2015
Foshnjat e Braktisura - Materniteti Mbretëresha Geraldinë

Foshnjat e Braktisura - Materniteti Mbretëresha Geraldinë

07.12.2022
Now/ Spahiu paralele me Berishën: Si u tërhoqëm me telefon kur u vra vëllai im Azem Hajdari

Now/ Spahiu paralele me Berishën: Si u tërhoqëm me telefon kur u vra vëllai im Azem Hajdari

07.12.2022
Now/ Gazetari zbulon çfarë pritet të ndodhë nesër me agresorin e Berishës

Now/ Gazetari zbulon çfarë pritet të ndodhë nesër me agresorin e Berishës

09.10.2019
Rudi Hasanllari.

Rudi Hasanllari. "Këngë për Lavdarin"

22.04.2021
Shikoni se si e moshuara nga kryeqyteti e mbron Albin Kurtin...

Shikoni se si e moshuara nga kryeqyteti e mbron Albin Kurtin...

28.01.2022
Grabova

Grabova

08.12.2022
🔴Shiko live - Goodmorning Albanians - 08/12/2022

🔴Shiko live - Goodmorning Albanians - 08/12/2022

22.12.2020
'Ka qenë në shtëpinë time, ka fjetur deri në orën 9', flet vjehrri i Nikoll Sherrnikut

'Ka qenë në shtëpinë time, ka fjetur deri në orën 9', flet vjehrri i Nikoll Sherrnikut

27.02.2020
Lozhan Korçë...

Lozhan Korçë...

07.12.2022
Now/

Now/ "Është mbushur kupa, s'ka më llafe", Lesi: Do ketë rrëmujë...

28.06.2022
Ka vizituar thuajse gjithë botën, por sipas Blendi Fevziut femrat më të bukura gjenden në…

Ka vizituar thuajse gjithë botën, por sipas Blendi Fevziut femrat më të bukura gjenden në…

31.08.2018
Varfëria ekstreme në familjen nga Shijaku shokon Edi Ramën: E frikshme! S’e prisja të ishte kaq e..

Varfëria ekstreme në familjen nga Shijaku shokon Edi Ramën: E frikshme! S’e prisja të ishte kaq e..

23.04.2022
NXEHET KEQ  HOXHA : kur Moderatori e provokon per Mbulesen

NXEHET KEQ HOXHA : kur Moderatori e provokon per Mbulesen

22.01.2022
Fshati Qeshibes, Skrapar (Dangëlli)

Fshati Qeshibes, Skrapar (Dangëlli)

01.04.2022
Zgjedhjet në Serbi, çfarë impakti do kenë për Kosovën? Vukaj dhe Arifaj analizojnë në “Ballkan”

Zgjedhjet në Serbi, çfarë impakti do kenë për Kosovën? Vukaj dhe Arifaj analizojnë në “Ballkan”