Marlen Qelia & Ganimete Dibra __2023__Çke Hasime - Fenix/Production (Official Video)

707617
93
2172
30.09.2022
FenixStudioOfficial

FenixStudioOfficial

334423822
211000
462
27.01.2013
Описание видео:

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍🤍facebook.com/fenixtirane Shesh xhirimi : Kulla e Asllan Ujkanit Restorant Relax Valbone Ork : Luan Dagistani Instrumenta : Fran Kodra Figurante : 🤍ansambli_dardania_tropoje Veshja : Rrobaqepsi Qendistari Xhevahire Kolgjini Edition General :P.M Fenix Tirane Video /Production FENIX Tirane Powered by OnAir.FM

Кадры из видео
Marlen Qelia & Ganimete Dibra __2023__Çke Hasime - Fenix/Production (Official Video)
Marlen Qelia & Ganimete Dibra __2023__Çke Hasime - Fenix/Production (Official Video)
Marlen Qelia & Ganimete Dibra __2023__Çke Hasime - Fenix/Production (Official Video)
Marlen Qelia & Ganimete Dibra __2023__Çke Hasime - Fenix/Production (Official Video)
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Drande Bicukaj
2022-11-26 12:46:01


97

zllashi gashi
2022-11-20 11:53:45

Prit me muaj prit me vjet
Pushka.e Liles s'po kërset
U çaua Hasa vet dhe muer gjakun e vllazneve të vet
Kjo ka të baj me burra dhe sidomos lider politik frigacak si e pati nja Kosova

Lili Boss
2022-11-18 10:50:58

zemera ju kendoft ❤

Pietro Paluko
2022-11-15 16:25:43

Ju lumt goja

Xhbane Xhband selimaj
2022-11-14 12:48:15

O marlen zemra jote këndoft gjithmon

Xhbane Xhband selimaj
2022-11-14 12:46:05

Zemra ju këndoft

Flora Pjetri
2022-11-08 06:29:45

Uzg

BES HAJDARAJ
2022-11-06 17:37:38

Ju knoft zemra per her ishalla

Dario Muli
2022-11-02 13:56:34

I LUMT DORA 1 per Hasem e dy per shka🇦🇱

CIMI1970
2022-10-30 09:55:58

Zemra te kendoft

Ramadan Jashari
2022-10-30 08:28:49

1eqqqqrr1re5⁵qget1eqqtģff1rfteg1ggŕf

Zoje Demaj
2022-10-28 20:27:15

2

Artjola dobra
2022-10-27 17:13:48

Shum bukur respekte zemra ju knoft 🥰🥰👏👏

Mark Vokrri
2022-10-25 09:15:27

Zemra ju kendofte gjithmon je kegetari i madh brrava

Anto Tabak
2022-10-24 12:46:11

KOLIKO LIJEPO PJEVATE TOLIKO VAS VAŠA LJEPOTA KRASI PRATIM VAŠU MUZIKU LIJEP POZDRAV IZ BOSNE I HERCEGOVINE.

Agron Sela
2022-10-23 16:17:37

Bravo ju qoftë për këtë këngë. E dyta herë që e dëgjoj dhe prap lot më kanë dalë. Historia shqiptarit gjithnjë më ka bërë krenar.

Mehmet Mucaj
2022-10-23 15:48:43

Si per her i te mrekullueshem komplimente, jo vetem per kte kang pore per tegjitha interpretimet e jueja , u pershendes Marlen djali

Shahini Mehmet
2022-10-21 20:50:09

Kombinim i bukur zemra ju knoft

Sanie Ferizolli
2022-10-17 15:38:04

Bukur ju lumt goja te dyve se zanat ja keni

Что ищут прямо сейчас
koreyka ���������������� umrah NijisanjiEn Bowls deko leila fg sicario Cameron Highlands prefoxfox Dancin fleeffee FarCry Car news дизайн 祁山 стол в стиле лофт IndieHorrorGames
Похожие видео
14.02.2013
Dita Çela Kovaçi - Hasan Faslise.

Dita Çela Kovaçi - Hasan Faslise.

28.10.2022
Tregime Shqiptare

Tregime Shqiptare "Gjyshja"

12.10.2022
Dava Gjergji __2023__  Gurbetqaret    Fenix/Production (Official Video)

Dava Gjergji __2023__ Gurbetqaret Fenix/Production (Official Video)

22.10.2022
Tregim Popullor - Pasaniku dhe Fukaraja

Tregim Popullor - Pasaniku dhe Fukaraja

07.12.2022
Shyhrete & Engjellusha & Merita & Albatrit - Potpuri 2023

Shyhrete & Engjellusha & Merita & Albatrit - Potpuri 2023

04.12.2022
4 December 2022

4 December 2022

21.10.2022
Tregime të vjetra - Hasmëria

Tregime të vjetra - Hasmëria

25.06.2018
Vilma - Mos thuj jam shqiptar (Official video 4K)

Vilma - Mos thuj jam shqiptar (Official video 4K)

06.09.2022
Perlat Sheqeri - Dora e nanes DOR E ZOTIT (Official Video 4K)

Perlat Sheqeri - Dora e nanes DOR E ZOTIT (Official Video 4K)

22.07.2022
Resmije Krasniqi & Nimet Demiri - Potpuri Dasmash 2022

Resmije Krasniqi & Nimet Demiri - Potpuri Dasmash 2022

09.08.2022
Dhurata Aliaj - Kolazh (Official Video HD)

Dhurata Aliaj - Kolazh (Official Video HD)

10.05.2022
Elizabeta Marku - Potpuri folklorike - Hite - Fenix/Production (Official Video)

Elizabeta Marku - Potpuri folklorike - Hite - Fenix/Production (Official Video)

20.09.2021
Zef Beka - Tinguj  folklorik 2022- Fenix/Production (Official Video)

Zef Beka - Tinguj folklorik 2022- Fenix/Production (Official Video)

07.12.2022
Lajmet qendrore 07.12.2022

Lajmet qendrore 07.12.2022

10.07.2018
Elvira Fjerza - Ska si vajzat e Malesise ( Official Video 4K )

Elvira Fjerza - Ska si vajzat e Malesise ( Official Video 4K )

06.08.2021
Zef Beka & Resmije Krasniqi __2023__Potpuri me hite - Fenix/Production (Official Video)

Zef Beka & Resmije Krasniqi __2023__Potpuri me hite - Fenix/Production (Official Video)