Lirimi nga qelia i ish-deputetit të PS, reagon PD: Më urdhër të Ramës është dërguar në shtëpi Bllako

1743
3
13
06.10.2022
News24 Albania

News24 Albania

365659158
291000
90816
03.02.2015
Описание видео:

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍🤍youtube.com/c/News24Albania website: 🤍🤍news24.al/ Ndiq News24 në facebook : 🤍bit.ly/2K4vrI4 Ndiq News24 në instagram : 🤍bit.ly/2M9HsPn Ndiq News24 në Twitter : 🤍twitter.com/News24AL #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Кадры из видео
Lirimi nga qelia i ish-deputetit të PS, reagon PD: Më urdhër të Ramës është dërguar në shtëpi Bllako
Lirimi nga qelia i ish-deputetit të PS, reagon PD: Më urdhër të Ramës është dërguar në shtëpi Bllako
Lirimi nga qelia i ish-deputetit të PS, reagon PD: Më urdhër të Ramës është dërguar në shtëpi Bllako
Lirimi nga qelia i ish-deputetit të PS, reagon PD: Më urdhër të Ramës është dërguar në shtëpi Bllako
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Bruno Lela
2022-10-06 18:12:08

😂😂😂😂😂✌

Qamil Kastrati
2022-10-06 16:42:12

O Kerriq se jo Kelliq
Po kur u arrestua Alqi Bllako a ishe ti qe the qe Rama e arrestoj per te shpetuar koken a Tij
Sot thua e liroi Rama po per qfar e liroi apo per tu futur ne vend te Tij
O kerriq e hengre persheshin per sot por po ta pyesesh kokalarin flet ndryshe per Ju ku thot qe mafja je Ti qe manipulove zgjedhjet e FRPD se

Что ищут прямо сейчас
необычные рецепты заготовок на зиму как утеплить дом icdl gor pvz 2 apk цветы car repair SPLABO! 李昂 ÑŽ faasley пубж fudbal KD филе marmaries car fails hai nhu автомобили и цены Спецназ
Похожие видео
02.12.2020
KEJDA METALIA

KEJDA METALIA

25.12.2020
Albin Kurti zgjidhet  personazhi i vitit nga Syri Tv dhe Syri Net

Albin Kurti zgjidhet personazhi i vitit nga Syri Tv dhe Syri Net

07.12.2022
“Më lër ta mbaroj”, debat i fortë në studio midis Lapajt dhe Nokës: Rama...

“Më lër ta mbaroj”, debat i fortë në studio midis Lapajt dhe Nokës: Rama...

06.10.2022
Top News - Salianji plas 'bombën' në Kuvend, nxjerr fotot e vrasjeve në rrugë

Top News - Salianji plas 'bombën' në Kuvend, nxjerr fotot e vrasjeve në rrugë

06.10.2022
Top News- Aeroplanmbajtësja 13 miliardë dollarëshe/ Marina amerikane krijon anijen “USS Gerald Ford”

Top News- Aeroplanmbajtësja 13 miliardë dollarëshe/ Marina amerikane krijon anijen “USS Gerald Ford”

07.10.2022
“Jam socialist 24 karat”,pensionisti në takimin e Berishës në Memaliaj:Na e bëri peshqesh Fatos Nano

“Jam socialist 24 karat”,pensionisti në takimin e Berishës në Memaliaj:Na e bëri peshqesh Fatos Nano

06.10.2022
Gjyqtari për vendimin e PD do mbërrijë nga spitali psikiatrik? Habit Murrizi | Breaking Top News

Gjyqtari për vendimin e PD do mbërrijë nga spitali psikiatrik? Habit Murrizi | Breaking Top News

07.12.2022
Sulmi ndaj Berishës/ Debat midis Lubonjës dhe Nokës: Ti thua likuidim fizik me një grusht?

Sulmi ndaj Berishës/ Debat midis Lubonjës dhe Nokës: Ti thua likuidim fizik me një grusht?

07.12.2022
Noka: Nëse do të sulmohesha unë si u sulmua Berisha nuk do ja hiqja thonjtë nga fyti agresorit

Noka: Nëse do të sulmohesha unë si u sulmua Berisha nuk do ja hiqja thonjtë nga fyti agresorit

10.01.2022
Nazarko: Këto janë zgjedhjet e fundit që fitojnë dy partitë kryesore në vend. Në 30 vite opozita ...

Nazarko: Këto janë zgjedhjet e fundit që fitojnë dy partitë kryesore në vend. Në 30 vite opozita ...

07.12.2022
Sulmi ndaj Berishës/ “Me këtë që thua nuk më bind”, Noka debat në studio me Mërtitin

Sulmi ndaj Berishës/ “Me këtë që thua nuk më bind”, Noka debat në studio me Mërtitin

13.01.2022
Berisha zbulon arsyen pse po rinis takimet nëpër rrethe

Berisha zbulon arsyen pse po rinis takimet nëpër rrethe

07.12.2022
“Jetojmë në një vend të dhunshëm” aktivisti Lapaj: Politika nuk prodhon vende pune, por emigrim

“Jetojmë në një vend të dhunshëm” aktivisti Lapaj: Politika nuk prodhon vende pune, por emigrim

23.09.2021
“Berisha heshti për 8 vite”/ Vasjari: Beteja e tij është e drejtë, por e pamoralshme

“Berisha heshti për 8 vite”/ Vasjari: Beteja e tij është e drejtë, por e pamoralshme

07.12.2022
“Çfarë nuk kemi parë nga Rama këto 8 vite”, Mërtiti për sulmin ndaj Berishës: Do e sqaroj prokuroria

“Çfarë nuk kemi parë nga Rama këto 8 vite”, Mërtiti për sulmin ndaj Berishës: Do e sqaroj prokuroria

06.10.2022
Çollaku: Pedagogët mos të ndalen në kërkesat e tyre, do i mbështesim

Çollaku: Pedagogët mos të ndalen në kërkesat e tyre, do i mbështesim

04.10.2022
Avokati Lapaj i bie tavolinës dhe përplaset me ministren: T’a them unë pse janë njerëzit në agoni

Avokati Lapaj i bie tavolinës dhe përplaset me ministren: T’a them unë pse janë njerëzit në agoni