Lirimi i Alqi Bllakos nga qelia, ja si e komenton ambasadori britanik

820
2
4
26.10.2022
News24 Albania

News24 Albania

365659158
291000
90816
03.02.2015
Описание видео:

Për herë të parë në emisionin ‘Në Shënjestër’, ambasadori britanik Alastair King Smith, trajtoi në një intervistë të gjatë me gazetaren Klodiana Lala, disa nga temat më të rëndësishme të momentit të raporteve të Mbretërisë së Bashkuar dhe Shqipërisë. Ndër këto tema, në emision u prekën Reforma në Drejtësi, Non Grata e Berishës dhe të tjerë politikanëve por edhe fenomeni shqetësues i shqiptarëve që ikin me gomone në Britaninë e Madhe. Çfarë tha ambasadori britanik në lidhje me këto çështje, ndiqni intervistën e plotë. ‘Në shënjestër’: Autore&Drejtuese Klodiana Lala Kryeredaktor: Dritan Laci #NëShënjestër #News24 #AlastairKingSmith #NonGrata #AmnistiaFiskale #EdiRama Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍🤍youtube.com/c/News24Albania website: 🤍🤍news24.al/ Ndiq News24 në facebook : 🤍bit.ly/2K4vrI4 Ndiq News24 në instagram : 🤍bit.ly/2M9HsPn Ndiq News24 në Twitter : 🤍twitter.com/News24AL #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Кадры из видео
Lirimi i Alqi Bllakos nga qelia, ja si e komenton ambasadori britanik
Lirimi i Alqi Bllakos nga qelia, ja si e komenton ambasadori britanik
Lirimi i Alqi Bllakos nga qelia, ja si e komenton ambasadori britanik
Lirimi i Alqi Bllakos nga qelia, ja si e komenton ambasadori britanik
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Leonadro ociMandiovviamente e36
2022-10-26 19:11:19

Mik i rames e sorosit

Что ищут прямо сейчас
ціни на житло لعب 틴맘 run bike swim nhl Maps independence day wars meli fishy silkeborg vs hjk наличники на окна своими руками fnc 乙4 마원 амримаъруф klipin Double exposed koreyka ���������������� umrah
Похожие видео
06.10.2022
Analisti “rrëzon” statusin e PD: Nuk ka primare në vende ku formohen koalicione

Analisti “rrëzon” statusin e PD: Nuk ka primare në vende ku formohen koalicione

31.10.2022
🔴Shiko live - Sali Berisha, përballë Andi Bushatit dhe Ilir Babaramos - Now me Erla Mëhillin

🔴Shiko live - Sali Berisha, përballë Andi Bushatit dhe Ilir Babaramos - Now me Erla Mëhillin

07.12.2022
“Më lër ta mbaroj”, debat i fortë në studio midis Lapajt dhe Nokës: Rama...

“Më lër ta mbaroj”, debat i fortë në studio midis Lapajt dhe Nokës: Rama...

28.10.2022

"Meta dhe Berisha të trembur nga..."/ Ngjela zbardh PRAPASKENAT e marrëveshjes | Breaking Top News

01.11.2022
Valteri nuk kursehet: Meta dhe Berisha më të degjeneruarit, aleanca e qelbësirave | ZonaZero TopNews

Valteri nuk kursehet: Meta dhe Berisha më të degjeneruarit, aleanca e qelbësirave | ZonaZero TopNews

26.10.2022
Ambasadori britanik: Ja numri i shqiptarëve që kaluan me gomone në Angli

Ambasadori britanik: Ja numri i shqiptarëve që kaluan me gomone në Angli

08.06.2022
“Saliu është burri më i poshtër, tregoni që nuk jeni kukullat e Vuçiçit”,Bushati sulmon mazhorancën

“Saliu është burri më i poshtër, tregoni që nuk jeni kukullat e Vuçiçit”,Bushati sulmon mazhorancën

07.12.2022
Sulmi ndaj Berishës/ Debat midis Lubonjës dhe Nokës: Ti thua likuidim fizik me një grusht?

Sulmi ndaj Berishës/ Debat midis Lubonjës dhe Nokës: Ti thua likuidim fizik me një grusht?

07.12.2022
“Çfarë nuk kemi parë nga Rama këto 8 vite”, Mërtiti për sulmin ndaj Berishës: Do e sqaroj prokuroria

“Çfarë nuk kemi parë nga Rama këto 8 vite”, Mërtiti për sulmin ndaj Berishës: Do e sqaroj prokuroria

26.10.2022
Për kë jane mesazhet e forta të ambasadores Kim? Ja çfarë thotë analisti Kikia

Për kë jane mesazhet e forta të ambasadores Kim? Ja çfarë thotë analisti Kikia

07.12.2022
Noka: Nëse do të sulmohesha unë si u sulmua Berisha nuk do ja hiqja thonjtë nga fyti agresorit

Noka: Nëse do të sulmohesha unë si u sulmua Berisha nuk do ja hiqja thonjtë nga fyti agresorit

07.12.2022
Sulmi ndaj Berishës/ Noka tregon në studio mesazhin e shokut të Gerti Shehut, ja çfarë i shkruan

Sulmi ndaj Berishës/ Noka tregon në studio mesazhin e shokut të Gerti Shehut, ja çfarë i shkruan

03.10.2022
Lufta e Tretë Botërore/ Ngjela: Putinin dëgjoni ju?! Amerika kërkon shkatërrimin e Rusisë

Lufta e Tretë Botërore/ Ngjela: Putinin dëgjoni ju?! Amerika kërkon shkatërrimin e Rusisë

07.12.2022
“Jetojmë në një vend të dhunshëm” aktivisti Lapaj: Politika nuk prodhon vende pune, por emigrim

“Jetojmë në një vend të dhunshëm” aktivisti Lapaj: Politika nuk prodhon vende pune, por emigrim

27.10.2022
“Je gabim këtu”, tone të larta në studio, Sulo debaton me Berishën: Do mbroj interesin e...

“Je gabim këtu”, tone të larta në studio, Sulo debaton me Berishën: Do mbroj interesin e...

31.10.2022
Çani debat me Zhejin: Ku është sot opozita? Tirana do jetë Stalingradi i Zgjedhjeve…

Çani debat me Zhejin: Ku është sot opozita? Tirana do jetë Stalingradi i Zgjedhjeve…

05.05.2022
Lapaj: Mungesa e lidershipit në PD, gabim i Berishës, ish-kryeministri: Kam marrë përgjegjësi kur...

Lapaj: Mungesa e lidershipit në PD, gabim i Berishës, ish-kryeministri: Kam marrë përgjegjësi kur...