Lefter Koka mesazh të koduar? Kërcënon avokati: Nxirreni nga qelia, ose do nisë të flasë!

10283
14
59
17.10.2022
Pamfleti Net

Pamfleti Net

237254274
204000
15345
22.03.2018
Описание видео:

Кадры из видео
Lefter Koka mesazh të koduar? Kërcënon avokati: Nxirreni nga qelia, ose do nisë të flasë!
Lefter Koka mesazh të koduar? Kërcënon avokati: Nxirreni nga qelia, ose do nisë të flasë!
Lefter Koka mesazh të koduar? Kërcënon avokati: Nxirreni nga qelia, ose do nisë të flasë!
Lefter Koka mesazh të koduar? Kërcënon avokati: Nxirreni nga qelia, ose do nisë të flasë!
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Enrik Rushan
2022-10-18 20:56:30

degjo bythe o avukat kush ska bythe per burg le te rije mire e mos ngatrohet me pislleqe kur vjeth ju duket vetja gango ku i plasin brenda behen lango o zoti avukat ( sekser)

Enrik Rushan
2022-10-18 20:44:31

ka spital burgu ska problem fare atere nxirini te gjithe nga burgu sa turp i thoni dhe zoti

Enrik Rushan
2022-10-18 20:42:54

po pse te pa drejte po kur vjedhin nuk jane te semure atje ne burg dhe konfiskim pasurie te gjithe femije kane edhe bllakon gabim qe e nxoren

Lea Leaa
2022-10-18 15:03:47

Aty rri jani maskarajn per vete vidhni populli ishkrejt. Vuan aty te vdesis

Agim Ziu
2022-10-17 22:00:59

Drejtesia ashte e qelbur ka shume te semur qe jane ne burg Qelbesira

Agime Rakipi
2022-10-17 19:55:54

TE FLASI SHOKET E VET JA KANE FUTUR POR NUK JA MBAN TE GJITHE I ZE ZEMRA KUR FUTEN NE BURG VPO PULLIN E THJESHTE SMENDON NJERI ATY TE RRI DHE SHUME TE TJERE SE SKANE LENE GJE PA VJEDHUR

Raim
2022-10-17 16:27:52

MOS JA QANI HALLIN KOKES LEFTER SE NUK I DHEMB KOKA , POR I DHEMBIN PARATE E VJEDHURA . TE HAPI BARKUN E TE TREGOJE KUSH ESHTE BIMBASHI .

Berti Hajro
2022-10-17 14:27:22

Po car secrete do ncjer per mafjoset politikan populli I di drejtesia i di ambasadoret e di oOoOO ne fer vafshi te gith te koruptuarit

Fatmir Lamaj
2022-10-17 14:18:49

I "gjori " nuk e duron dot burgun se eshte i "semure" Cfare "drejtesie"? Duhet te lirohen te gjithe ata qe jane te "semure"si ai.

Bashkim Neziri
2022-10-17 14:07:43

Flisni që të çlirohet Shqipëria.

Ilir Licenji
2022-10-17 13:24:07

Dhe pse nuk flet ai plehrë mos vallë ka hall se lirohet për arsye bashkpunimi

Stelio Kuci
2022-10-17 12:58:43

Te gjith keta si Tahiri Lefteri van korban per Ramen Bllakua doli se ka femij te vegjel dhe i falen vjedhjet po te ishte ndo 1 fukara do kalbej brenda

Hairije Dhrimaj
2022-10-17 12:38:16

Dy duart per nje koke jane hape barkun te marri vesh populli si eshte e verteta !

Что ищут прямо сейчас
drkaalo pranks Gigguk I wanna лагуна геленджик Vlogg Cod досрочные президентские выборы в Казахстане Rumors h4silver GREENIS PecoClub shaylo необычные рецепты заготовок на зиму как утеплить дом icdl gor pvz 2 apk цветы car repair SPLABO!
Похожие видео
17.10.2022
SPAK, i mpirë nga kërcënimet, Ngjela: Shqipëria ka nevojë për një Gjykatë Ndërkombëtare!

SPAK, i mpirë nga kërcënimet, Ngjela: Shqipëria ka nevojë për një Gjykatë Ndërkombëtare!

07.12.2022
I 'çmenduri polic’ i Edi Ramës rreh të 'çmendurin non-grata' të Yuri Kim!

I 'çmenduri polic’ i Edi Ramës rreh të 'çmendurin non-grata' të Yuri Kim!

11.10.2022
Calentamiento Valencia CF vs Elche CF

Calentamiento Valencia CF vs Elche CF

03.01.2022
Wladimir Klitschko (Ukraine) vs Tony Thompson (USA) | KNOCKOUT, BOXING fight, HD

Wladimir Klitschko (Ukraine) vs Tony Thompson (USA) | KNOCKOUT, BOXING fight, HD

27.10.2022
Fevziu-Metës: Kush është A.H?

Fevziu-Metës: Kush është A.H?

07.12.2022
Edicioni Qendror i Lajmeve - 7 Dhjetor

Edicioni Qendror i Lajmeve - 7 Dhjetor

15.10.2022
SPAK-u dhe… 20 miliardë dollarë firo në 20 vjet!

SPAK-u dhe… 20 miliardë dollarë firo në 20 vjet!

07.12.2022
Si do rrëzohej Qeveria gjermane? Zbardhet plani për grusht shteti, mes të arrestuarve një ruse!

Si do rrëzohej Qeveria gjermane? Zbardhet plani për grusht shteti, mes të arrestuarve një ruse!

07.12.2022
Ku ishte Ilir Meta (që i bie të fortit) kur ia hodhën ‘knock-out’ pikën e tij të dobët?!

Ku ishte Ilir Meta (që i bie të fortit) kur ia hodhën ‘knock-out’ pikën e tij të dobët?!

29.10.2022
Si e bllokoi Rama, arrestimin e Berishës?

Si e bllokoi Rama, arrestimin e Berishës?

21.09.2022
Padi në SPAK për Metën dhe Berishën? Avokati Beqiri zbulon të vërtetat... | Breaking Top News

Padi në SPAK për Metën dhe Berishën? Avokati Beqiri zbulon të vërtetat... | Breaking Top News

01.10.2022
Zbulimi i bujshëm: Diplomati malazez drejtonte një rrjet spiunësh rusë

Zbulimi i bujshëm: Diplomati malazez drejtonte një rrjet spiunësh rusë

17.10.2022
E vërteta e përplasjes së Edi Ramës me ambasadoren e SHBA-ve

E vërteta e përplasjes së Edi Ramës me ambasadoren e SHBA-ve

13.10.2022

"Urreni Ramën, flisni budallallëqe"/Sherr mes Vangjelit dhe Sejaminit pas shfaqjes së Ramës në KiE

07.12.2022
Tensionet në Veri/ Kurti dërgon forca policore shtesë, SHBA kërkon të anulohen zgjedhjet!

Tensionet në Veri/ Kurti dërgon forca policore shtesë, SHBA kërkon të anulohen zgjedhjet!

26.10.2022
A ka lidhje Sali Berisha me Moskën? Faktet dhe deklaratat që “fundosin” deputetin “non grata”

A ka lidhje Sali Berisha me Moskën? Faktet dhe deklaratat që “fundosin” deputetin “non grata”

10.07.2022
Ura më e gjatë në Ballkan - Balkan's longest bridge.

Ura më e gjatë në Ballkan - Balkan's longest bridge.