“Krenaria e policisë!” U lirua nga qelia, kryekomisari i Shkodrës pritet me duartrokitje

14
0
0
24.07.2022
Dosja. al

Dosja. al

8082356
7210
20554
16.01.2019
DE
Описание видео:

Kryekomisar Saimir Rustemi është pritur me brohorima dhe përshëndetje nga protestuesit pas vendimit te gjykatës së Shkodres e cila e la me masen e sigurise 'arrest shtëpie' duke e zbutur masën e mëparshme 'arrest me burg'. Subscribe: 🤍bit.ly/3qr7VJZ Web: 🤍dosja.al/ Facebook: 🤍🤍facebook.com/dosja.alb Instagram: 🤍🤍instagram.com/dosja.al/ YouTube: 🤍🤍youtube.com/c/Dosjaal TikTok: 🤍vm.tiktok.com/ZMLP5Cb9n/ Twitter: 🤍mobile.twitter.com/dosja_al Dosja.al është një iniciativë gazetarësh të rinj dhe njerëzish të lirë, që nuk ndikohet nga interesa politike apo biznesi. Informimi i paanshëm, qëndrimi i pavarur dhe etika profesionale janë parimet tona. Ka media të majta, të djathta, ka media në shërbim të partive apo biznesit, por ka edhe të pavarura, që kanë zgjedhur rrugën më të vështirë, por më të ndershme dhe më të sigurtë për të qenë të besueshëm. Dosja.al do të jetë gjithmonë e pavarur, e vërtetë, në krah të interesit publik. #dosjaal “Dosja.al, me ritmin e ngjarjes”

Кадры из видео
“Krenaria e policisë!” U lirua nga qelia, kryekomisari i Shkodrës pritet me duartrokitje
“Krenaria e policisë!” U lirua nga qelia, kryekomisari i Shkodrës pritet me duartrokitje
“Krenaria e policisë!” U lirua nga qelia, kryekomisari i Shkodrës pritet me duartrokitje
“Krenaria e policisë!” U lirua nga qelia, kryekomisari i Shkodrës pritet me duartrokitje
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Что ищут прямо сейчас
SSaSke Клип servicec 억제 cheap vs expensive амфитеатр пулы шалфей Зета e63s drag race 热带 ganxilva дши michonne Özcan Deniz обзор игра тнт crosswind landing golfswing Ñ‘ nesr nasroell
Похожие видео
02.07.2019
Bushati: Ja pse fjala e Metës ishte reagim nga pozita e fitimtarit

Bushati: Ja pse fjala e Metës ishte reagim nga pozita e fitimtarit

26.05.2012
Bashkim Llapushi,pogonishte Gramsh.wmv

Bashkim Llapushi,pogonishte Gramsh.wmv

21.07.2022
Abuzuan me tenderin, 14 policë dhe ish-policë në pranga në Shkodër

Abuzuan me tenderin, 14 policë dhe ish-policë në pranga në Shkodër

24.07.2022
Abuzim me tenderin/ Gjykata e Shkodrës nxjerr nga qelia 13 policët

Abuzim me tenderin/ Gjykata e Shkodrës nxjerr nga qelia 13 policët

24.07.2022
Top Channel/ Protestë në Shkodër, qytetarët dalin në mbështetje të policit të arrestuar

Top Channel/ Protestë në Shkodër, qytetarët dalin në mbështetje të policit të arrestuar

14.01.2018
Report TV - Atentati Shkodër/ Apeli prekës i Shefit të Krimeve për prokurorët e gjyqtarët

Report TV - Atentati Shkodër/ Apeli prekës i Shefit të Krimeve për prokurorët e gjyqtarët

24.07.2022
Qytetarët shkodranë protestë para Gjykatës, lirohet kryekomisari dhe efektivët në Shkodër

Qytetarët shkodranë protestë para Gjykatës, lirohet kryekomisari dhe efektivët në Shkodër

24.07.2022
Abuzime me tenderin e komisariatit, mbërrijnë në Gjykatën e Shkodrës 14 efektivët e policisë

Abuzime me tenderin e komisariatit, mbërrijnë në Gjykatën e Shkodrës 14 efektivët e policisë

24.07.2022
Dalin para gjykatës 14 zyrtarët e policisë të arrestuar për tenderin  | ABC News Albania

Dalin para gjykatës 14 zyrtarët e policisë të arrestuar për tenderin | ABC News Albania

21.07.2022
Abuzime me tenderin e komisariatit, arrestohen 14 efektivë dhe ish-efektivë të policisë së Shkodrës

Abuzime me tenderin e komisariatit, arrestohen 14 efektivë dhe ish-efektivë të policisë së Shkodrës

26.07.2021
Qytetarët e Gjakovës flasin për ngjarjen e trishtë!

Qytetarët e Gjakovës flasin për ngjarjen e trishtë!

03.05.2018
Rama flet per doreheqjen e Saimir Tahirit dhe kritikat ndaj Xhafës (3 Maj 2018)

Rama flet per doreheqjen e Saimir Tahirit dhe kritikat ndaj Xhafës (3 Maj 2018)

25.02.2019
Shqipëria me shqiponjë të bardhë si ajo ruse? Xhufi: Ja si duhet

Shqipëria me shqiponjë të bardhë si ajo ruse? Xhufi: Ja si duhet

17.11.2022
Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

20.05.2021
Hajdari ironizon Berishën: Ai bashkë me Llallën arreston dhe presidentin e SHBA...

Hajdari ironizon Berishën: Ai bashkë me Llallën arreston dhe presidentin e SHBA...

15.11.2022
ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin,

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

15.10.2017
MESAZHI I DREJTUESIT TE DPQSH SAJMIR RRUSTEMI

MESAZHI I DREJTUESIT TE DPQSH SAJMIR RRUSTEMI