QELIA

QELIA смотреть последние обновления за сегодня на .

Sami Kallmi - Qelia

19603
250
21
00:05:25
17.02.2022

Artist: Sami Kallmi - Qelia Lyrics: Sami Kallmi Clarinet: Taulant Vasili Violin: Kristian Xhaferri Arrangement: Daniel Selimi Mix/Master: Daniel Selimi Video: Edison Xhambazi Publisher: 🤍Almus Music Sami Kallmi performing his official single "Qelia" All rights are reserved © Sami Kallmi, Almus Music! #samikallmi #almusmusic

Marlen Qelia - Qka po i thote Dema Kadris (2022)

133096
1027
30
00:02:52
03.12.2021

Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement. COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved. Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Muzika & Orkestrimi - Fatjon Laci Available on: Spotify, Apple Music, Deezer. Marlen Qelia - Qka i ka thon Dema Kadris Video: Maximus #Eurolindi #MarlenQelia

Marlen Qelia - Shqipja jone (2023)

84051
682
43
00:04:04
07.11.2022

℗ & © Eurolindi. All Rights Reserved. Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Teksti: Can Tahiri Muzika: Fatjon Laçi Publishing: Eurolindi Group Available on: Spotify, Apple Music, Deezer. ► Subscribe: 🤍

Marlen Qelia & Lubjana Hoda - Kce moj qike - Kolazh (2023)

9203
158
36
00:06:13
04.12.2022

℗ & © Eurolindi. All Rights Reserved. Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Muzika & Orkestrimi - Fatjon Laçi Perpunoj Tekstin - Rasim Syla Publishing: Eurolindi Group Available on: Spotify, Apple Music, Deezer. ► Subscribe: 🤍 #MarlenQelia #LubjanaHoda #Eurolindi

MeKaTi ft 2SK - Qelia (Sk)

29797
351
12
00:02:56
23.12.2014

Text:Mekati Studio:Radical Rec.

Marlen Qelia & Aranit Kuçana - Kenge per - ALI IBER NEZAJ - Fenix/Production (Official Video)

118221
524
29
00:04:28
06.05.2022

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Tex: Rasim Syla Muz & Ork :Fatjon Laçi Video Studio Bjori Edittion General : P M Fenix Tirane Powered by OnAir.FM

Marlen Qelia & Ganimete Dibra __2023__Çke Hasime - Fenix/Production (Official Video)

707694
2173
93
00:14:35
30.09.2022

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Shesh xhirimi : Kulla e Asllan Ujkanit Restorant Relax Valbone Ork : Luan Dagistani Instrumenta : Fran Kodra Figurante : 🤍ansambli_dardania_tropoje Veshja : Rrobaqepsi Qendistari Xhevahire Kolgjini Edition General :P.M Fenix Tirane Video /Production FENIX Tirane Powered by OnAir.FM

Marlen Qelia këndon me çifteli "Moj Tropojë, o vend i lavdisë" E Diell 24/07/2022

7708
90
12
00:03:40
24.07.2022

"E Diell" Folk Autor: Ervin Kurti Moderatorë: Ervin Kurti, Ditea Berisha Të ftuar: Skënder Haklaj, Mirjeta Çela, Marlen Qelia, Sherif Margjeka, Shaban Zeneli, Ansambli i Valleve Popullore "Dardania", Tropojë. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Marlen Qelia & Ganimete Dibra - Moj e mira ne hije te ahit (2022)

443144
1372
59
00:02:08
06.11.2021

Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement. COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved. Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Available on: Spotify, Apple Music, Deezer. Marlen Qelia & Ganimete Dibra - Moj e mira ne hije te ahit Muzika & Orkestrimi - Fatjon Laci Video: Maximus #Eurolindi #MarlenQelia #GanimeteDibra Degjo dhe shiko te gjitha Hitet Shqiptare 2022 ne nje kanal te vetem, duke filluar nga: Mimoza Shkodra, Viola, Govi Reka, Remzie Osmani, Labinot Tahiri, Shpat Kasapi, Aferdita Demaku, Nexhat Osmani, Maria Lajcaj, Astrit Mulaj, Gjon Lleshi, Vellezerit Mziu, Nikolle Nikprelaj, Bujar Qamili, Klodiana Vata, Afrim Muciqi, Antigona Sejdiu, Lindita Selimi, Zyber Avdiu, Shpresa Gojani, Ylli Demaj, Shemi Iliret, Gazmend Rama, Sabri Fejzullahu, Gold Ag, Motrat Mustafa e shume te tjere. ► Subscribe: 🤍

Adi Qelia - Driving ( Official Video )

1662
128
21
00:03:46
22.02.2022

VIDEO - MMproduction ( LIMI DEE )

Marlen Qelia & Agron Hoxha & Gr Daradania - Ranë n ' Mirdite tre kapedana LIVE (Weekend Vip)

189434
1300
23
00:03:54
30.06.2021

Abonohu ne TV Blue Sky: 🤍 Facebook - 🤍 Shiko Live - 🤍 Video: TV Blue Sky Aty ku muzika buron nga shpirti #tvbluesky #muzikeshqip #hiteshqip Marlen Qelia & Agron Hoxha & Gr Daradania - Ranë n ' Mirdite tre kapedana LIVE (Weekend Vip)

Marlen Qelia - Kenga e Mushak Haxhi Selimaj - Fenix/Production (Official Video)

191269
499
24
00:07:48
22.10.2021

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Muz & Ork: Kujtim Shala Tex : Arsigen Selimaj Video/productioni : ALDIVA FILMS Sponsor : SAVOUR ( bar restaurant Lounge ) Edition general: P.M. Fenix Tirane Powered by OnAir.FM

Marlen Qelia & Aranit Kuçana - Kenge kushtuar Albert Tahir Vakaj - (Official Video)

34039
262
9
00:12:31
18.01.2022

Tex: Hazir Isufaj Muz & Ork Fatjon Laçi Video by : Studio Hasa Edition General P.M.FENIX TIRANE Powered by OnAir.FM

Maxharr Pasha - Marlen Qelia

92092
264
6
00:03:34
05.04.2021

Kendon Marlen Qelia - Agron Hoxha Live

Françeska Pjetri - Qelia

2409
140
15
00:05:33
24.10.2021

Kushtuar Juve, heronj të harruar të një tragjedie, e cila kur jetohej, nuk kuptohej sa e madhe dhe e thellë ishte... Muzika: Enrik Çefa Teksti: Pjeter Gjini Piano: Gjon Shllaku Violin: Daniel Rudaj Orkestrimi: Klodian Qafoku Video: Juli Vuka

MARLEN QELIA LIVE 2020

2188
24
2
00:02:45
12.03.2021

VIDEO: JONI STUDIO 2020 +355685715085 +355699805142 #dasma​ #dasmashqiptare​ #eventeshqip

Aranit Kuçana & Marlen Qelia - Ilahi kushtuar TEQES ASITANE HALVETIE ÇAJ (Official Video)

14870
123
3
00:03:44
23.01.2021

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ 🤍 Teksti : Rasim Syla Muz & Ork : Kujtim Shala Edition General :P.M. Fenix Tirane Powered by OnAir.FM

Marlen Qelia Mos Mendo Se T'harroj Live 2012

106
2
0
00:02:59
05.01.2021

Marlen Qelia - Mos Mendo Se T'harroj......Live.......2012

MARLEN QELIA & ARANIT KUÇANA - Zotit Tmadh I Qofshim Fale LIVE

12284
46
3
00:02:45
07.01.2021

MARLEN QELIA & ARANIT KUÇANA - Zotit Tmadh I Qofshim Fale LIVE

Marlen Qelia & Aranit Kucana Qorr Ilazi

59430
78
5
00:03:53
09.02.2010

Marlen Qelia & Aranit Kucana

Marlen Qelia - Tallava ( live )

654
46
00:04:33
23.08.2020

#muzikShqip

Marlen Qelia & Aranit Kucana Per dervishet e Malesise

1242
7
1
00:03:53
07.01.2021

Marlen Qelia & Aranit Kucana Per dervishet e Malesise

Marlen Qelia & Agron Hoxha - Ta vallzojm vallen e Tropojes

12324
24
1
00:07:01
12.03.2013

Na Vizitoni ne faqe e Facebook-it 🤍 WELCOME TO TROPOJA

Marlen Qelia - Nostalgjia ime (Official Video HD)

87569
209
13
00:03:41
15.11.2014

Facebook: 🤍 Artist booking? booking🤍acromax.de Music by Maringlen Boja

Marlen Qelia - Tallava

286
15
00:02:50
15.07.2021

Fatmira Breçani - Marlen Qelia

2119
20
1
00:01:11
18.04.2018

Marlen Qelia ft. Agron Hoxha - Me ka mare malli shume per Loken (Official Video HD)

163192
925
31
00:04:17
06.02.2014

Facebook: 🤍 Video by SWART

Tropoja Legjendare | Marlen Qelia & Aranit Kucana

3627
30
2
00:03:14
03.05.2020

Tropoja Legjendare | Marlen Qelia & Aranit Kucana

Marlen Qelia - Kenga ime (Official Video HD)

43694
367
26
00:04:57
04.04.2017

Facebook: 🤍

Marlen Qelia & Agron Hoxha kolazh moj serbi murin ta prisha se ktu i thon Sali Berisha

252277
357
18
00:09:55
06.09.2010

Marlen Qelia & Agron Hoxha kolazh moj serbi murin ta prisha se ktu i thon Sali Berisha

Назад
Что ищут прямо сейчас на
QELIA ДРУГ jove varjaran fmv srilanka vanilla skay Guide Hong Kong Лайк после многих бед смотреть онлайн esg mahkum beveiliger почеттино 圣约 gay pride michio kaku physics hollywood blvd Oiseau учебник ОБЖ