I arrestuar për aferën e inceneratorëve, lirohet nga qelia ish-deputeti Alqi Bllako

33
0
1
06.10.2022
JOQ Albania

JOQ Albania

7028388
10900
2135
15.02.2020
US
Описание видео:

Klikoni "SUBSCRIBE" që të jeni të informuar për gjithçka nga JOQ. Vizitoni JOQ në të gjitha faqet zyrtare. WEB: 🤍joq-albania.com/ FACEBOOK: 🤍🤍facebook.com/joqalbania INSTAGRAM: 🤍🤍instagram.com/joqalbania/ TWITTER: 🤍twitter.com/joqalbania TELEGRAM: 🤍t.me/joqnews YOUTUBE: 🤍🤍youtube.com/channel/UCVsMVFcGZgxXTl5A-usiIBQ

Кадры из видео
I arrestuar për aferën e inceneratorëve, lirohet nga qelia ish-deputeti Alqi Bllako
I arrestuar për aferën e inceneratorëve, lirohet nga qelia ish-deputeti Alqi Bllako
I arrestuar për aferën e inceneratorëve, lirohet nga qelia ish-deputeti Alqi Bllako
I arrestuar për aferën e inceneratorëve, lirohet nga qelia ish-deputeti Alqi Bllako
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Что ищут прямо сейчас
Diffusion maya diab 滲透 фифа самый сильный удар Bokeb viral lav ereko pn comedy video yo he venido a dar vida waie хима 명함 granny 2 download android link Aloker Ei Jhoradharay MISS реакция Oowada Сон видеомикс play and earn new dj Тест на IQ
Похожие видео
06.10.2022
Bashkia Rrogozhinë i jep 3 MLN euro firmës VIOLA GREEN themeluar nga babai i Ervin Demos të Beratit

Bashkia Rrogozhinë i jep 3 MLN euro firmës VIOLA GREEN themeluar nga babai i Ervin Demos të Beratit

06.12.2022
Një grusht që mori gjithë vëmendjen/ Shqiptarët kanë 32 vite që hanë dru nga politikanët!

Një grusht që mori gjithë vëmendjen/ Shqiptarët kanë 32 vite që hanë dru nga politikanët!

08.12.2020
Ekzekutimi i Vajdin Lamajt zbardhet vrasja. SPAK akuza për Emiliono Shullazin, Lulzim Berishën e 4..

Ekzekutimi i Vajdin Lamajt zbardhet vrasja. SPAK akuza për Emiliono Shullazin, Lulzim Berishën e 4..

13.09.2019
Ngaterresa me himnin shqiptar, gabim njerezor apo i qellimshem?

Ngaterresa me himnin shqiptar, gabim njerezor apo i qellimshem?

17.06.2022
Curri: Myslimanët dhe të krishterët mendojnë për njëri-tjetrin se kanë bërë një lloj tradhtie

Curri: Myslimanët dhe të krishterët mendojnë për njëri-tjetrin se kanë bërë një lloj tradhtie

05.02.2021
Kryeministri Edi Rama - Kalaja mahnitëse e Ali Pashë Tepelës

Kryeministri Edi Rama - Kalaja mahnitëse e Ali Pashë Tepelës

30.12.2021
7pa5 - Agron Llakaj mes lotësh uron shqiptarët-

7pa5 - Agron Llakaj mes lotësh uron shqiptarët- "Mos harroni me e çmuar është vetëm jeta"

20.02.2020

"Donin t'i merrnin shtëpinë dhe shpikën tradhëtira", babai i Manjola Cukut tregon pse i vranë vajzën

01.12.2022
Place de l'étoile À #ANNEMASSE : Rassemblement après la qualification du MAROC en Coupe du monde.

Place de l'étoile À #ANNEMASSE : Rassemblement après la qualification du MAROC en Coupe du monde.

16.04.2019
Rakipi në “A show”: Konflikti me Ramën jo personal

Rakipi në “A show”: Konflikti me Ramën jo personal

21.04.2020
Qeni pret të zotin që ka vdekur çdo ditë në shtëpinë e tij në Tiranë - Shqipëria Live,21 Prill 2020

Qeni pret të zotin që ka vdekur çdo ditë në shtëpinë e tij në Tiranë - Shqipëria Live,21 Prill 2020

24.05.2017
“Kush është “grerëza” e madhe që i qëndron në qafë Ramës”, ja çfarë thotë Ylli Rakipi

“Kush është “grerëza” e madhe që i qëndron në qafë Ramës”, ja çfarë thotë Ylli Rakipi

12.07.2022
A të urrejnë shqiptarët që je kaq i pasur? Si përgjigjet Blendi Fevziu: Xhelozia...

A të urrejnë shqiptarët që je kaq i pasur? Si përgjigjet Blendi Fevziu: Xhelozia...

21.06.2021
#gjesi: Rreziku nga rrufeja, si të mbrohemi? | T7

#gjesi: Rreziku nga rrufeja, si të mbrohemi? | T7

31.12.2021
Kujt u besojnë shqiptarët? Curri: SHBA-ve! Shkullaku: Politikanëve nuk u besojnë as gratë e tyre!

Kujt u besojnë shqiptarët? Curri: SHBA-ve! Shkullaku: Politikanëve nuk u besojnë as gratë e tyre!

07.05.2017
Report TV - 'Kavaja', flasin qytetarët për Report TV: Do votonim Ramën

Report TV - 'Kavaja', flasin qytetarët për Report TV: Do votonim Ramën

07.12.2022
Mërgimi, protesta e heshtur e shqiptarëve

Mërgimi, protesta e heshtur e shqiptarëve