Gjykata e Tiranës liroi nga qelia dhe la në arrest shtëpie mjekun reminator Fitim Marku

1
0
0
26.09.2022
Mirë Drita

Mirë Drita

5371
5
910
22.05.2022
CH
Описание видео:

Кадры из видео
Gjykata e Tiranës liroi nga qelia dhe la në arrest shtëpie mjekun reminator Fitim Marku
Gjykata e Tiranës liroi nga qelia dhe la në arrest shtëpie mjekun reminator Fitim Marku
Gjykata e Tiranës liroi nga qelia dhe la në arrest shtëpie mjekun reminator Fitim Marku
Gjykata e Tiranës liroi nga qelia dhe la në arrest shtëpie mjekun reminator Fitim Marku
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Что ищут прямо сейчас
Lenin in Hindi sa1na Rangers DBMS Keys магазин whole foods subway job Израиль за неделю с Евгением Совой coffee 욜디 ADHD life Belgium sopranos гриценко подготовка к егэ по химии 董洁 новая графика гта самп daycare мфц minderjährig как подать на беженство в канаду
Похожие видео
24.08.2020
Përse po digjen makinat? Mekanikët tregojnë gabimet që bëjnë shoferët në Shqipëri

Përse po digjen makinat? Mekanikët tregojnë gabimet që bëjnë shoferët në Shqipëri

12.09.2016
I shpëtoi atentatit, Gazmir Daci flet nga burgu: Jetoj në frikë

I shpëtoi atentatit, Gazmir Daci flet nga burgu: Jetoj në frikë

16.04.2022
Top Channel/ “Policët më thyhen duart”, u arrestua i dehur pas festës. Gjykata e liroi

Top Channel/ “Policët më thyhen duart”, u arrestua i dehur pas festës. Gjykata e liroi

22.02.2020
When a School Calls the Police on a Student

When a School Calls the Police on a Student

03.07.2022

"Kam djalin në dhe, nuk kaloj asnjë ditë pa shkuar te ai"

03.07.2022

"A të ka tradhtuar?", Adelina: Sa herë do i bëj me shkrim?

29.05.2022
“Merr leckat dhe ik!”, gjyshja ‘përplas’ keq nënë e bijë

“Merr leckat dhe ik!”, gjyshja ‘përplas’ keq nënë e bijë

05.11.2021
Ekskluzive | Djali i biznesmenit të zhdukur: Dyshojmë se e kanë rrëmbyer, ditën e fundit ishte me...

Ekskluzive | Djali i biznesmenit të zhdukur: Dyshojmë se e kanë rrëmbyer, ditën e fundit ishte me...

22.04.2022
Kryeministri Edi Rama - Lezhë me një prej mjeshtrave të restoranteve të spikatur të Lezhës

Kryeministri Edi Rama - Lezhë me një prej mjeshtrave të restoranteve të spikatur të Lezhës

15.05.2022
“Më fal për të gjitha vitet që s’jemi takuar”, mesazhi i vajzës përlot nënën

“Më fal për të gjitha vitet që s’jemi takuar”, mesazhi i vajzës përlot nënën

12.04.2022
Vjehrri vrau nusen me thikë/ 30-vjeçarja kishte 3 fëmijë nga martesa e parë,çfarë ndodhi në Roskovec

Vjehrri vrau nusen me thikë/ 30-vjeçarja kishte 3 fëmijë nga martesa e parë,çfarë ndodhi në Roskovec

22.02.2022

"Nuk flas me Donaldin", Ilir Shaqiri kundër nismës së Donaldit: Nuk i bashkohem-Shqipëria Live

01.05.2022
Mësoi se ishte i birësuar, muzikantin e thërret nëna biologjike

Mësoi se ishte i birësuar, muzikantin e thërret nëna biologjike

01.09.2022
Erzan Berçani: Hetimi duhet të fillojë për vrasje, jo për rrëmbim

Erzan Berçani: Hetimi duhet të fillojë për vrasje, jo për rrëmbim

09.05.2015
Në Bulqizë, varfëri dhe blloqe me borxhe ilaçesh

Në Bulqizë, varfëri dhe blloqe me borxhe ilaçesh

02.02.2022
Varësja e Donaldit në qafën e Egzonës? Ja si qëndron e vërteta... - Shqipëria Live 2 Shkurt 2022

Varësja e Donaldit në qafën e Egzonës? Ja si qëndron e vërteta... - Shqipëria Live 2 Shkurt 2022

29.09.2019

"Te gjithe do vdesim nje dite, po gruaja ime s’mund te prenotoje burre perpara se te vdes une"