Gjykata e Posaçme liron nga qelia Alqi Bllakon

37
0
0
06.10.2022
A2 CNN Affiliate

A2 CNN Affiliate

18489653
27400
34976
23.04.2018
AL
Описание видео:

Gjykata e Posaçme ka liruar nga qelia, këtë të enjte, ish-deputetin Alqi Bllako të akuzuar për çështjen e inceneratorëve. - - - A2 CNN është një kanal informativ në një partneritet ekskluziv me CNN, me seli dhe qendër kryesore të prodhimit në Tiranë. Web: 🤍🤍a2cnn.com App: 🤍🤍a2cnn.com/app Facebook: 🤍🤍facebook.com/A2CNN/ Instagram: 🤍🤍instagram.com/a2cnn/ Twitter: 🤍twitter.com/a2_news #A2CNN A2 | CNN Exclusive News Channel Affiliate

Кадры из видео
Gjykata e Posaçme liron nga qelia Alqi Bllakon
Gjykata e Posaçme liron nga qelia Alqi Bllakon
Gjykata e Posaçme liron nga qelia Alqi Bllakon
Gjykata e Posaçme liron nga qelia Alqi Bllakon
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Что ищут прямо сейчас
как стать графическим дизайнером Suzie Boss Hoss wormhole Honeymad alpha 3 säubern maga Я Dzukelo sidhu moose wala age видео приколы путина 返答 转码 preg close up eve online обзор Produksi جوع sahar calizo
Похожие видео
01.05.2015
I Kthyeri nga Gjermania Rrëfen Tmerrin e Emigrantëve

I Kthyeri nga Gjermania Rrëfen Tmerrin e Emigrantëve

06.12.2022
Automjeti pa targa dhe me sirene duke qarkulluar në segmentin Durrës - Rrogozhinë

Automjeti pa targa dhe me sirene duke qarkulluar në segmentin Durrës - Rrogozhinë

17.06.2022
Nuredin Dumani dëshmon në SPAK

Nuredin Dumani dëshmon në SPAK

24.12.2020
Çfare ka ne bodrumet e Kryeministrise

Çfare ka ne bodrumet e Kryeministrise

06.10.2022
Rama: Europa në prag të një Lufte të mundshme të III Botërore, mbështetës të KPE

Rama: Europa në prag të një Lufte të mundshme të III Botërore, mbështetës të KPE

07.12.2022
Sulmi ndaj Berishës, përgjegjësia penale e Shehut, në varësi të akt-ekspertimi psikik

Sulmi ndaj Berishës, përgjegjësia penale e Shehut, në varësi të akt-ekspertimi psikik

12.01.2022
Haradinaj në Hagë përmend krimet e Millosheviqit, nuk i mban lotët

Haradinaj në Hagë përmend krimet e Millosheviqit, nuk i mban lotët

01.10.2022
Krizë për punëtorë, sipërmarrësi, thirrje studentëve: Punoni dy ditë në javë tek unë, u jap 100 euro

Krizë për punëtorë, sipërmarrësi, thirrje studentëve: Punoni dy ditë në javë tek unë, u jap 100 euro

17.04.2022
Pasuria marramendëse e Tom Doshit!

Pasuria marramendëse e Tom Doshit!

07.12.2022
Debat nga Alba Alishani – 07/12/2022

Debat nga Alba Alishani – 07/12/2022

02.06.2022
Analistët komentojnë mesazhin e Rajerson/ Zheji: Pensionist, s’e ka vetëm për Berishën

Analistët komentojnë mesazhin e Rajerson/ Zheji: Pensionist, s’e ka vetëm për Berishën

16.03.2022
Lapaj: Po të kishte opozitë, qeverisë do i qenë dredh leqet

Lapaj: Po të kishte opozitë, qeverisë do i qenë dredh leqet

07.07.2022
Fevziu: Dy mesazhet e Berishes në protestë

Fevziu: Dy mesazhet e Berishes në protestë

16.01.2022
Pas takimit me demokratët, Basha ecën në këmbë përgjatë qytetit, shijon një kafe në Fier

Pas takimit me demokratët, Basha ecën në këmbë përgjatë qytetit, shijon një kafe në Fier

07.12.2022
Vranësira të pakta, temperatura deri në 20 gradë

Vranësira të pakta, temperatura deri në 20 gradë

20.04.2022
Mejdini-Kryemadhit: Koka ka qenë ministër i LSI, a keni kërkim ndjese për shqiptarët?

Mejdini-Kryemadhit: Koka ka qenë ministër i LSI, a keni kërkim ndjese për shqiptarët?

07.12.2022
Nga qëndrimi te shtrëngimi i duarve, mesazhet pas gjuhës së trupit në Samit

Nga qëndrimi te shtrëngimi i duarve, mesazhet pas gjuhës së trupit në Samit