Dumani del nga qelia dhe çon SPAK-un te bazat ku organizoheshin vrasjet... kush do arrestohet?

8930
0
60
13.11.2022
Pamfleti Net

Pamfleti Net

237254274
204000
15345
22.03.2018
Описание видео:

Кадры из видео
Dumani del nga qelia dhe çon SPAK-un te bazat ku organizoheshin vrasjet... kush do arrestohet?
Dumani del nga qelia dhe çon SPAK-un te bazat ku organizoheshin vrasjet... kush do arrestohet?
Dumani del nga qelia dhe çon SPAK-un te bazat ku organizoheshin vrasjet... kush do arrestohet?
Dumani del nga qelia dhe çon SPAK-un te bazat ku organizoheshin vrasjet... kush do arrestohet?
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Что ищут прямо сейчас
хима 명함 granny 2 download android link Aloker Ei Jhoradharay MISS реакция Oowada Сон видеомикс play and earn new dj Тест на IQ Зло страны для иммиграции и переезда QELIA ДРУГ jove varjaran fmv srilanka vanilla skay
Похожие видео
14.11.2022
Sulmet kibernetike, Artan Hoxha në Abc Live: Janë zbuluar të gjithë agjentët e SHISH

Sulmet kibernetike, Artan Hoxha në Abc Live: Janë zbuluar të gjithë agjentët e SHISH

07.12.2022
I 'çmenduri polic’ i Edi Ramës rreh të 'çmendurin non-grata' të Yuri Kim!

I 'çmenduri polic’ i Edi Ramës rreh të 'çmendurin non-grata' të Yuri Kim!

12.11.2022
Putini tradhtohet nga 'truri i tij', Alexander Dugin kërkon vrasjen e Presidentit rus!

Putini tradhtohet nga 'truri i tij', Alexander Dugin kërkon vrasjen e Presidentit rus!

07.12.2022
Edicioni Qendror i Lajmeve - 7 Dhjetor

Edicioni Qendror i Lajmeve - 7 Dhjetor

13.11.2022
Lindje Perëndim/”Bombardime” sekrete? Plani i SHBA-së nëse sulmohet Kosova!

Lindje Perëndim/”Bombardime” sekrete? Plani i SHBA-së nëse sulmohet Kosova!

07.12.2022
Si do rrëzohej Qeveria gjermane? Zbardhet plani për grusht shteti, mes të arrestuarve një ruse!

Si do rrëzohej Qeveria gjermane? Zbardhet plani për grusht shteti, mes të arrestuarve një ruse!

10.11.2022
Rama fyen opozitën, Ngjela: Nuk ka rënë hoxhizmi në Shqipëri, këta janë enveristë! Fajin e ka Saliu!

Rama fyen opozitën, Ngjela: Nuk ka rënë hoxhizmi në Shqipëri, këta janë enveristë! Fajin e ka Saliu!

07.12.2022
Kush përfitoi më shumë nga sulmi fizik i Berishës?

Kush përfitoi më shumë nga sulmi fizik i Berishës?

11.11.2022
Revolta në PS merr përmasa politike: Edi Rama, i terrorizuar!

Revolta në PS merr përmasa politike: Edi Rama, i terrorizuar!

03.06.2022
A ka kryer vrasje politike Nuredin Dumani dhe kush fshihet pas dy eleminimeve?

A ka kryer vrasje politike Nuredin Dumani dhe kush fshihet pas dy eleminimeve?

07.12.2022
Ku ishte Ilir Meta (që i bie të fortit) kur ia hodhën ‘knock-out’ pikën e tij të dobët?!

Ku ishte Ilir Meta (që i bie të fortit) kur ia hodhën ‘knock-out’ pikën e tij të dobët?!

15.11.2022
Qarqet e fshehta që prodhojnë politikanë në Shqipëri!

Qarqet e fshehta që prodhojnë politikanë në Shqipëri!

07.12.2022
Grushti i Berishës, ish-truproja i Nanos: Kështu ndodh kur zëvendëson profesionistët me militantë!

Grushti i Berishës, ish-truproja i Nanos: Kështu ndodh kur zëvendëson profesionistët me militantë!

07.12.2022
Po forcojnë Ramën... Ngjela: Protesta e Berishës ishte dëm i madh për PD!

Po forcojnë Ramën... Ngjela: Protesta e Berishës ishte dëm i madh për PD!

10.11.2022
Priftit Mahnit Hoxhën: Muslimanët duhet ti marrim shembull,ata falen 5 herë e jo si ne!

Priftit Mahnit Hoxhën: Muslimanët duhet ti marrim shembull,ata falen 5 herë e jo si ne!

12.11.2022
Kush janë ithtarët e Putinit në Tiranë?

Kush janë ithtarët e Putinit në Tiranë?

10.11.2022
Sa e 'keqe' ishte nata e mbrëmshme për Donald Trump?

Sa e 'keqe' ishte nata e mbrëmshme për Donald Trump?